Phoenix Contact, yüksek hızlı kablosuz Ethernet iletişimi için yeni bir endüstriyel WLAN 802.11a / b / g / n radyo sunar. FL WLAN 5101, IP tabanlı video izleme, tesis ağı kurma ve programlama ve bakım için mobil operatör erişimi gibi en fazla bant genişliği gerektiren uygulamaların gereksinimlerini karşılayan, saniyede 300 Megabit‘e (Mbps) kadar yüksek hızlı kablosuz ağ sunar.

CM” (Küme Yönetimi) teknolojisi, kablosuz ağ yönetimini kolaylaştırıyor. WLAN ağındaki tüm erişim noktaları, pahalı donanım veya yazılım için ek maliyet olmadan, ağ içindeki herhangi bir erişim noktasını kullanarak tek bir web arayüzü üzerinden kolayca yapılandırılabilir ve yönetilebilir.

FL WLAN 5101 metal muhafazada sadece 40 mm genişliğindedir ve DIN rayı üzerinde değerli yer tasarrufu sağlar. Veri ve anten bağlantı noktaları, muhafazanın üstüne ve altına elverişli bir şekilde yerleştirilmiştir, böylece muhafaza kapağını kapatmak için gereken boşluklar artık bir sorun değildir.

FL WLAN 5101, eski Phoenix Contact WLAN telsizlerinden dört kat daha büyük bir aralığı kapsar. Bu nedenle, bir ağ daha az erişim noktası gerektirir ve bu da altyapı maliyetlerini azaltır. FL WLAN 5101’in erişim noktası tekrarlayıcı modu ile birleştirildiğinde, yeni telsizler daha geniş alanları kapsamayı daha kolay ve daha uygun maliyetli hale getirir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.