Sokakları ve yerleşim alanlarını aydınlatmak için yeni GEWISS LED cihaz yelpazesi.

Yol [5], cadde ve şehir içi uygulamalar için seçimi tamamlayan yeni LED aydınlatma cihazları serisidir. Bu yeni hat, en iyi mesafe / yükseklik oranını sunmak, cihazın kurulumunu ve bakımını basitleştirmek ve yüksek enerji tasarrufu sağlamak için tasarlanmıştır.

Yol [5] her türlü kentsel ve şehir dışı yolu, kavşağı, büyük dış alanları ve otoparkları aydınlatmak için ideal bir çözümdür. Kompakt tasarım ve sınırlı boyutlarıaydınlatma grubunun büyük metropolden küçük kasabaya kadar tüm şehir merkezlerine sağduyulu ve dengeli bir şekilde eklenmesi.

Kentsel ve kent dışı bağlamlardaki farklı yol türleri, farklı ışık dağılımı biçimlerini gerektirir. Yol [5] her kurulum ihtiyacını karşılamak için iki tür optiğe sahiptir. Kablolama, önceden sabitlenmiş cihazla (herhangi bir alet kullanmadan açarak) gerçekleştirilebilir, bu da özellikle kurulum sürelerinin kısalması ve çok güvenli operasyonlar anlamına gelir. İşletim maliyetlerini optimize etmek için, Road [5] serisi, mevcut veya tercih edilen merkezi sistemlere (elektrik hattı iletişimi veya Wi-Fi) adapte olan tüm ana uzaktan yönetim cihazlarını barındıracak şekilde tasarlanmıştır.

 

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

TEMEL ÖZELLİKLERİ

IP66 KORUMA DERECESİ. Hem optik bölme hem de tüm aygıt, her koşulda doğru çalışmayı sağlayan bir IP66 koruma sınıfı sağlar.

ÜÇ BOYUT, SADECE BİR TASARIM. Yolun [5] minimalist geometrileri, her türlü kentsel ve kentsel yoldaki trafik için en iyi aydınlatmayı garanti etmek için üç farklı boyutta gelir.

HAFİF AĞIRLIK VE PRATİKTİR. Yeni GEWISS cihazlarının sınırlı ağırlığı ve aletsiz açma sistemi, tüm kurulum ve bakım işlerini uzmanlar için daha kolay, daha yumuşak ve daha hızlı hale getirir.

AKILLI IŞIK YÖNETİMİ. Uygun oranda orantılı elektrik ünitesi bölmesi (üç Boyutlu Yolda [5]), ışık gövdesinin içine akıllı ışık yönetimi için cihazların yerleştirilmesini mümkün kılar.

FARKLI GÜÇ KAYNAĞI AKIMLARI. Her türlü uygulamaya uyacak şekilde, yollara [5] LED’ler için farklı güç kaynağı akımları sağlanabilir. EK KALKAN. Cihaz, arka ışık çözünürlüğü ve düşük yükseklik için ek kalkanlar yerleştirmek için deliklere veya çift taraflı braketli direklere sahiptir.

LIFESPAN VE ÇALIŞMA SICAKLIKI. Yol [5] standart koşullarda (-25 ° C ila 40 ° C) en az 70.000 saat (L80) çalışma ömrünü garanti eder.

IŞIK KALKANLIĞI. Düşük yükseklikteki kurulum için koruma açısı, bisiklet yolları veya özel evlerin yakınında bulunduğunda rahatsızlıkları ve hafif dağınıklığı azaltır.

SINIFLARDA CİHAZ I ve II. Cihaz, Sınıf II’de standart olarak bulunur, ancak Sınıf I ayrıca istek üzerine temin edilebilir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

Kategorigewiss
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !