Yiyecek içecek endüstrisi için esneklik ve temizlenebilirlik

ABB‘nin yiyecek ve içecek endüstrisi için kapsamlı ürün portföyü, tesisinizde elektrik sisteminin optimize edilmiş esneklik, koruma ve temizlenebilirliğini birleştiren sistemler ile geniş bir uygulama yelpazesi için yüksek performanslı çözümler içerir.

Anti-mikrobiyal kablo koruma çözümleri
Teknoloji ortağı BioCote ile oluşturulan yeni çözüm, anti-mikrobiyal korumayı yeni nesil bir sıvı geçirmez boruya entegre etmektir. Pürüzsüz, gıda sınıfı DuPont Hytrel® termoplastik kılıfı bulunan boru, endüstride ilk, tek parça sıvı sızdırmaz 316 Paslanmaz Çelik fiting ile tamamlanmıştır. Yeni sistem, diğer kanal sistemlerine uygulanabilir bir alternatif sunar ve işleme ekipmanlarının ve çevre işlem alanlarının korunması için mükemmel şekilde uygundur.
Antimikrobiyal çözelti, SAM tek parça su geçirmez paslanmaz çelik bağlantı parçası, kurulum ve montaj sürelerini büyük ölçüde keser.

Esnek oluklu naylon borusu
JFBD naylon borusu, ilk kez, aşındırıcı kimyasallara karşı ECOLAB standartlarına rakipsiz bir dirençle birlikte daha fazla temizlenebilirlik sağlayan, aşınmamış, gözenekli olmayan gıda sınıfı bir ceket içerir. Temizlik maddelerine ve kimyasallara karşı yüksek direnç, kolay bükülme sayesinde sıkı bükülme yarıçapı ve zaman tasarrufu ile birlikte olağanüstü esneklik sağlar.
JENQ paslanmaz çelik veya JKNH naylon fittingli JFBD kanalı, ABB’nin rakipsiz sektör tecrübesiyle desteklenen yiyecek ve içecek endüstrisi için gerçekten esnek ve uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriABB
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.