Makine mühendisliğinde fonksiyonel güvenlik önemli bir rol oynar. Gelişim sürecinde, kişilerin ve çevre güvenliğine yönelik riskleri tanımlamak ve tanımlamak için standart risk değerlendirmeleri yapılmaktadır.

Standartlar, kullanılan güvenlik bileşenleri için net gereksinimler ortaya koymaktadır; bunlar daha sonra teknik şartnamelerin talepleriyle birleştirilmelidir. Kurulum alanından tasarruf etmek her zaman önemli bir husustur. Sağlam 26 x 26 mm alüminyum muhafazalara sahip, Contrinex’in ürettiği Safetinex Slim ışık perdeleri optimum çalışma alanı ergonomisi sağlar.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Makinelerin içinde veya etrafındaki alan genellikle çok sınırlı olduğundan, İsviçre sensör uzmanı Contrinex izinsiz girişlere karşı koruma için özellikle ince bir ışık perdesi yelpazesi geliştirmiştir. Safetinex Slim ışık perdeleri sadece 26 x 26 mm montaj alanı gerektirir ve 170 mm ile 1610 mm arasında farklı koruma alanı yükseklikleri ile sunulur. Koruma alanı yüksekliği toplam uzunluğa tam olarak karşılık geldiğinden, birkaç ünite birlikte monte edildiğinde bile kör bölgeler ve çözünürlük kayıpları önlenebilir. Bu Tip 2 güvenlik ışık perdeleri, c performans seviyesine (EN / ISO 13849-1 veya IEC 61496) kadar olan uygulamalar için uygundur, 30 mm çözünürlük ve 8 m’ye kadar algılama aralığı sunar. Kalıcı otokontrol ek güvenlik sağlar.

Özel montaj destekleri ve entegre hizalama LED’i ışık perdelerinin montajını kolaylaştırır. Endüstri standardı PNP konfigürasyonları, entegre 5 pinli M12 konektör üzerinden kontrolöre bağlantı sağlar. IP65 koruma sınıfı ve sağlam alüminyum muhafazaları sayesinde bu ışık perdeleri, zorlu endüstriyel kullanım ve darbelere veya titreşimlere dayanması gereken üretim ortamları için idealdir. Tipik uygulama alanları arasında metal şekillendirme, baskı makineleri, sınırlı risk taşıyan montaj makineleri, alma ve yerleştirme sistemleri ve lojistik konveyörler bulunur.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriContrinex
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !