Otomatik veri yakalama ve otomasyon pazarlarında dünya lideri olan Datalogic, Yeni Gryphon ™ GD4500 2D tarayıcısını duyurmaktan gurur duyuyor.

Mevcut Gryphon ailesi ilk kez piyasaya sürüldüğünden, dünya çapında milyonlarca birim satıldı ve Gryphon POS tarama / veri yakalama ihtiyaçları için pazar lideri bir çözüm olarak desteklendi.

Şimdi en iyisi daha da iyi! Tutarlı, güvenilir ve kullanıcı dostu bir tarama deneyimi sağlamak için en iyi araçları sağlamak isteyen Perakende Operasyonlar ve Bilgi Teknolojileri liderleri için 2D taramada dünya lideri mükemmellik elde etmek için daha yüksek bir standart belirlenmiştir. Gryphon GD4500, çekici ve konforlu bir ergonomik form faktöründe üstün performans sağlayan, paketlenmemiş bir teknoloji dizisi sunduğu için perakende satış için pazar lideri, genel amaçlı görüntüleme cihazıdır.

Perakende POS kasası bu ürün için doğal ortam olsa da, seçeneklerin çeşitliliği ve genel dayanıklılığı Üretim, Sağlık ve Ulaştırma ve Lojistik sektörlerinde özel ve önemli uygulamalara kapı açmaktadır. Üstün tasarım, rakipsiz ergonomi ve zengin bir özellik setiyle Datalogic‘in Gryphon GD4500 ürün serisi, genel amaçlı uygulamalar için elde tutulan tarayıcıların birinci seviyesini temsil ediyor.

Gryphon tarayıcı için özel olarak tasarlanmış ve benzersiz şekilde tasarlanmış özel optikler, olağanüstü yönlü okuma performansı elde etmek için yüksek görünürlüğe sahip beyaz aydınlatmalı bir megapiksel sensöründen ve farklı teknolojiden yararlanır. Arttırılmış hareket toleransı sayesinde hızlı hareket eden nesnelere yerleştirilen kodlar kolayca ve hızlı bir şekilde yakalanabilir, bu da yüksek verimlilik gerektiren işler için ideal el tipi tarayıcıyı oluşturur. Kırmızı aydınlatmalı özel bir model, Dijital Filigranlama en iyi perakendeciler için yeni bir gerçeklik haline geldiğinden, nihai Digimarc® Barkod okumasını sağlar.

“Bu yeni nesil Gryphon 2D tarayıcı ile satış ortaklarınızın kolayca üstün bir müşteri deneyimi sunacağından emin olabilirsiniz. İyi okuma geri bildirimi için patentli Green Spot ve 3GL teknolojilerine ek olarak, Gryphon yepyeni, şık ve daha küçük form faktörü içinde olağanüstü okuma performansı için üstündür ve bu da ortaklıklar için işlemleri son derece pürüzsüz hale getirir. Datalogic yüksek düzeyde ayırt edici Motionix TM hareket algılama teknolojisi, sunum ve elde yapılan tarama arasında kesintisiz bir geçiş gerçekleştirir. Sonuçta, tüm bu son derece sofistike, son derece teknolojik özellikleri birleştiren Gryphon GD4500 tarayıcı, Datalogic Perakende Sektörü Genel Müdürü Giulio Berzuini: “Kendi kategorisinde en iyi performans gösteren ürünü temsil ediyor! ” Dedi.

Mağazalarda veya özel mağazalarda, hiper mağazalarda ve süpermarkette, marketlerde veya marketlerde olsun, Gryphon GD4500 tarayıcı POS kasası için perakende mağazalarda herhangi bir gereksinimi karşılar. Dezenfektan Hazır ve Anti-Mikrobik mahfazalara sahip özel modellerde, Gryphon I GD4500 tarayıcı, laboratuvarlar ve hasta başı bakım noktaları gibi Sağlık uygulamaları için ideal bir yardımcıdır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKategorisiz
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.