Pepperl + Fuchs Bullet WirelessHART adaptörleri yardımıyla kablosuz olarak proses kontrol sistemine iletilebilir .

İleri teknoloji ilaç üreticileri, otomatik işlemlerini geliştirmek için Endüstri 4.0 teknolojisini kullanıyor. İlaç işleme, hazırlama, malzeme tamponlama ve depolamada kullanılan portatif karıştırma tankları, ilaç üretimindeki en yüksek standartların her zaman karşılanmasını sağlamak için bazen birden fazla endüstriyel sensörle donatılmaktadır. Bu işlemler sırasında üretilen veriler, Pepperl + Fuchs Bullet WirelessHART adaptörleri yardımıyla kablosuz olarak proses kontrol sistemine iletilebilir .

Bullet WirelessHART adaptörü 4 mA… 20 mA veya 4 mA… 20 mAHART vericileri ile kablosuz olarak iletişim kurabilir. İki Pepperl + Fuchs Bullet WirelessHART adaptörü bir karıştırma tankına yerleştirilebilir ve tankın karıştırıcısıyla aynı kaynak tarafından çalıştırılabilir. Bir adaptör karıştırıcının 4 mA… 20 mA sinyalini ölçeklendirilmiş mühendislik ünitelerinde iletebilirken, ikinci adaptör multidrop iletişimini destekleyen sekiz HART etkin endüstriyel sensörü izleyebilir. Multidrop modunu kullanan ikinci Bullet WirelessHART adaptörü, proses kontrol sistemine dolum seviyesi, sıcaklık, pH değeri ve basınç hakkında veri gönderebilir.

Bu konfigürasyon, tankın kontrol sistemiyle kablosuz olarak iletişim kurmasını sağlayarak, geleneksel kablolama ile ilgili zamanı ve maliyeti azaltır. Mevcut cihazlar için, Bullet WirelessHART adaptörüne doğrudan geçerli döngüden güç verilir. Patentli StepVolt teknolojimizi kullanarak, kullanıcı mevcut güç ve kablosuz iletişim bant genişliğini optimize etmek için giriş gerilimini 1 V ila 2,5 V arasında ayarlayabilir.

Tüm elektronik bileşenlerin yerinde temiz prosedürler sırasında korunmasını sağlamak için, Bullet WirelessHART adaptör dayanıklı, Ex d alüminyuma yerleştirilmiştir ve antistatik bir kubbe anteni korur. Adaptör -40 ° C ile +85 ° C arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir. WirelessHART teknolojisi ile birleştirildiğinde, bu özellikler ilaç üretim sürecindeki gelecekteki değişiklikler için gerekli uyarlamayı sağlar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.