Sahada birlikte çalışabilirlik, herhangi bir otomasyon ekipmanı için yap veya boz özelliğidir. Bir I / O bağlantısı kullanıyorsanız veya merkezi olmayan bir sistemde yüksek seviyede güç iletiyorsanız, anlık hızını koruduğundan emin olmak hassas işlem için çok önemlidir. İle Weidmüller’in U-Uzaktan IP67 , her zaman, çeşitli büyüyen gereksinimleri için ince henüz yüksek yoğunluklu, çok protokol sistemi sayesinde hazırlanan ediyoruz.

Üretim süreçleri, bir otomasyon endüstrisi mimarisinin karmaşık olan tek kısmı değildir. Şirketler genellikle dünya çapındaki teslimatları zamanında yerine getirmekte zorlanmaktadır. U-Remote IP67’nin güç kaynağı seçimi açısından kodlanmış bağlantıları ve basitliği, modüler yapı ile birlikte, tüm büyüme hedeflerinizi zamanında yerine getirmenizi sağlar ve yeteneklerinizi asla sınırlandırmaz.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Esneklik ile birlikte Yüksek Performans

U-Remote IP67, tüm saha faydalarını devralarak ve sağlam bir temelin üzerine inşa ederek IP20’ye bir alan halefi olarak düşünülebilir. IP67, daha yüksek bir koruma seviyesi sunar ve panel kutusunun dışındaki işlemler için çok uygundur.

Özellikle bağlantı seçenekleri ve besleme ünitelerine güç verirken, yüksek derecede esneklik gösterir. Çoklu protokol desteği, IP67’nin IP20’den devralan, etkinliği artıran, maliyetleri düşüren ve kazancı maksimize eden bir şeydir.

IP67 ile PROFINET ve Ethernet / IP özellikli cihazları desteklemek için artık ayrı bir modüle ihtiyacınız yok. Yapmanız gereken tek şey çivili döner anahtarla fieldbus’ı seçmek ve gitmeniz iyi olur. Her iki fieldbus sistemi de L kodlu M12 konnektör veya 7/8 ”bağlantılarla kullanılabilir.

Ayrıca , tüm işlemin parametrelerini değiştirebileceğiniz bir I / O-Link kullanarak sensör ve aktüatörlerinizin yeteneklerini büyük ölçüde artırabilirsiniz . 4x tip A ve 4x tip B portlarının her biri U-remote’da tek bir modülden bunu gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Esneklik seviyesi bir adım öteye götürülür, çünkü her bir liman sizin takdirinize göre bir girdi veya çıktı olarak kullanılabilir.

Ölçeklenebilirlik, IP67’nin hakim olduğu bir şeydir. Sisteminizin beslemesini artırmak istiyorsanız, IP67’nin 16 Ampere kadar çıkmanıza izin verdiğini bilmek sizi memnun edecektir. Bu sayede daha fazla tüketiciyi bir hatta bağlayabilir ve kablolama için gereken zamanı azaltabilirsiniz.

Her zaman çevrimiçi

Hepsinin temelinde, operasyonların hepsi doğada mekaniktir. Kuşkusuz ademi merkeziyetçilik sistemin performansını arttırmaya yardımcı olur, ancak aynı zamanda bir G / Ç sisteminin mekanik özelliklerine çok fazla baskı yapar. Bir sistem sadece daha yüksek performans sunmamalı, aynı zamanda uzun süreli kullanım için sağlam olmalıdır.

IP67 üstün bir tasarıma sahiptir ve önüne getirilen en sert sağlamlık gereksinimlerini karşılar. Cihazın tamamı çinko döküm içinde mühürlü olarak geliyor ve bu nedenle en zorlu ortamlarda son derece güvenilir.

U-Remote, performansta herhangi bir yanılma göstermeden, -20 derece ila 70 derece Santigrat gibi geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilir. Bunun üzerine, tamamen toz ve su geçirmezdir ve endüstriyel ortamlar için çok yönlü bir paket haline getirir.

Son olarak, bu cihazın inceliği; U-remote 30x60mm ölçülerine sahip, bu yüzden en belirsiz yerlere kurulabildiği çok açık! Bu, harika cihazın uzak kabiliyetinden sonuna kadar faydalanmanıza izin veriyor ve bu da rekabetten% 20 daha hafif!

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriWeidmuller