IP20 ve IP67 IO-Link Modülleri , Weidmüller’in zaten etkileyici ürün portföyünün en yeni sürümüdür. Yeni ana modüller, sensör ve aktüatörlere / sensörlerden veri aktarımı için IEC 61131-9 açık standart seri iletişim protokolüne sahiptir.

Sonuç olarak, Weidmüller , işlemlerin şeffaflığını sensör aktüatör seviyesine kadar büyük ölçüde artırdı, makinenin çalışma süresini önemli ölçüde geliştirdi ve tanılama işlemlerinin daha verimli yapılmasını sağladı.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

IP20 ve IP67 IO-Link Usta Modülleri tüm yapılandırmalar web tabanlı portal üzerinden işlenir son derece basit ama sezgisel kullanıcı arayüzü, paketi. Bu, kullanıcıların herhangi bir ek yazılım kullanmadan her türlü değişikliği ve uzaktan testi yapmasını sağlar. Ek olarak, modüller kullanıcıların harici kontrolörlere ihtiyaç duymadan simülasyon gerçekleştirmelerine izin vererek devreye alma işleminin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar.

IP20 ana modül , diğer modüller tarafından sağlanan 200mA kıyasla ES kanal başına 500mA sağlayan diğer endüstri mevcut IO-Link modülleri ile karşılaştırıldığında, bir rampalı yedek güç kaynağına sahiptir.

IP67 ana modülü alanında ve örneğin sensör ve aktüatör arasındaki iletişimin gerçekleştirilmesi için dizayn edilmiştir:

  • 4x A tipi bağlantı noktaları
  • 4x B tipi portlar

Bu portların her biri giriş veya çıkış olarak yapılandırılabilir, oysa B tipi portlar 2,0 Amper’e kadar olan aktüatörlere bağlantılar yapabilir. Ayrıca, kullanıcılar akımı IO sistemine yükseltebilir ve ilave kablolama gereksinimlerini azaltabilir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriWeidmuller