Weidmüller, iki yeni IO-Link Master Modülü IP20 ve IP67 ile geniş Remote I / O ürünleri portföyünü başarıyla genişletti . 

Yeni Master Modüller, sensörler ve aktüatörlere ve sensörlerden her türlü veri transferini gerçekleştirmek için açık standart IEC 61131-9 seri iletişim protokolünü kullanır. Modüller şeffaflık seviyesini sensör-aktüatör seviyesine kadar yükseltirken, arıza süresini azaltırken teşhis ve verimliliği artırır.

Weidmüller’in IP20 ve IP67 IO-link modülleri , hem yapılandırmaya hem de izlemeye izin veren basit, kullanıcı dostu bir web tabanlı portala sahiptir. Bu, cihazın tamamen yazılımdan bağımsız olduğu ve her türden teşhisi gerçekleştirmek için web sunucusuna erişebileceğiniz anlamına gelir. Bağlantı kurmasanız bile benzer işlemleri ve prosedürleri yapabilirsiniz, bir kesinti olması durumunda daha hızlı servis yanıtı aksama süresini sınırlar.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

IP20 Usta Modülü pazarda mevcut modüllere oranla daha büyük kapasiteli bir güç kaynağı vardır, IO kanal başına yani 500mA 200mA kıyasla.

IP67 Master Modülü, alanda sensör ve aktüatörlerle iletişim arayüzü olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır . Dört giriş A bağlantı noktası ve tümü giriş veya çıkış olarak yapılandırılabilen dört tür B bağlantı noktası vardır. B tipi bağlantı noktaları, 2,0 Amper değerine sahip aktüatörlerin bağlanmasına bile izin verir. Ayrıca, sisteme beslemeyi 16 Ampere kadar artırmanıza izin vererek, absürd kablolama gereksinimini azaltır.

Genel olarak, bu, Weidmüller portföyüne mükemmel bir ilavedir ve Endüstriyel Bağlantı dünyasında rekabet için çıtayı yüksek tutar.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriWeidmuller