Wago röle ve optokuplör modülleri çeşitlilik bakımından ve uygulamalarda işlevsellik olarak rakiplerine göre ön plandadır. Röle soketleri veya takılabilir röle bir çok talebe çözüm sunar. Bu çözümler proses teknolojisi, enerji mühendisliği, demiryolu uygulamaları, makine mühendisliği ve genel otomasyon projelerinde dahil olmak üzere ihtiyacınıza uygun her sektörde tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Geniş ürün yelpazesinde ki bu ürünleri 0.3 ila 2.5mm2 arasındaki iletkenleri kolayca yaylı bağlantı röle soketlerine bağlayın. 1mA – 16 A arasında değiştirebilir rölelerle de esnek çözümler. WAGO SLİM RÖLE DC ve AC uygulamalar için takılabilir MSR ve SSR röleler. Aynı soket üzerinde bobinler arası tarak tipi köprü vasıtasıyla kısa devre yapma. 6 mm genişliğinde röle soketleri slim röleler 8pin röleler endüstriyel bacak röleler ve iğne bacak olarak adlandırılan röle grupları Wago ürün yelpazesinde mevcuttur. 788 serisi röle soketleri, hem endüstriyel hemde proses otomasyonundaki uygulamalar için idealdir.

Bu seri 2 kontak ve tek kontak olmak üzere 2 modeldir. 24VDC tek kontak röle, 24VDC çift kontak röle, 12VAC tek kontak röle, 12VDC tek kontak röle, 12VAC ÇİFT kontak röle, 12VDC çift kontak röle, 220VAC tek kontak röle, 220VAC çift kontak röle ve özel seri 110V röle – 48V röleler ‘de Wago ürün grubu içinde yer alır. Koruma diyotunun takılabildiği uygun röle soketi enerji anında led sayesinde kullanıcıya bilgi verir.

Dört (4) kontak röle 24VAC – 24VDC -220AC röle, soket ve klips olarak 3 ürün parçasından oluşur.Röle üzerinde hazır bulunan ledler son kullanıcının ekstra led modülü almasını engellemektedir. 2 kontak ve tek kontak rölelerde Schrack marka RT serisi röle kullanılmaktadır. Yüksük gerektirmeyen röle soketleri vidalı röle soketlerine göre %40 işçilik artısı oluşturmaktadır. Klipsi hazır olarak gelen ürün WAGO rölesini çok daha uygun hale getirmektedir. 857 serisi fonksiyonel zaman röleleri 5 ayrı özelliğe sahiptir. Değiştirilebilir röleleri ve SSR modülüdür. 16,8V … 31,2V DC çalışma gerilimi, -25 … +70 C çalışma sıcaklığı,  

WAGO röle grubunda fiyatsal olarak en rekabetçi fiyatlar sunmaktadır. 

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriRöle
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.