WAGO yay bağlantı klemensleri sizi bir adım ileri taşır. 0.14 mm2’den 185mm2lik kablolar için uygun farklı tiplerde ve modellerde ray klemensler elektrik panolarının vaz geçilmez markasıdır. Tek ve çok damara uygun fonksiyon klemensleri her türlü bağlantıda size çözüm ortağı olacaktır. Üstelik yüksük kullanılmadan saçaklanmayı önleyen fiziksel yapısı sayesinde rakiplerine bu anlamda fark yaratmaktadır.

Cage Clamp serisi klemensler WAGO’nun dünyada ki ilk yaylı klemens üretici olmasını sağlamaktadır. Tüm ürünler üstelik GEMİ ve TREN normlarına uygun üretilmiştir. Birçok sertifikaya sahip olan yaylı bağlantı klemensler  DIN ISO 9001:2000 ve ISO 14001 in haricinde, WAGO tüm denizcilik uygulama sertifikalarını da gururla sunar: DNV, GL, ABS, LRS, BV, KRS, class NK. Bu yay teknolojisi yüksük kullanımına üstelik ihtiyaç duymaz ve maliyetlerinizi minimuma düşürür. Standart ölçüleri piyasaki klemenslere göre çok daha küçük olması ELEKTRİK Panolarında oldukça az yer kaplamakatadır.

Bu sebeple piyasadaki en az yer kaplayan YAYLI KLEMENS ünvanını da yanında getirir. RAY VE YAYLI BAĞLANTI KLEMENSLER tek giriş tek çıkış, çift giriş çift çıkış, tek giriş çift çıkış, iki katlı, üç katlı, bina tesisat klemensleri, fonksiyon klemensleri, sigortalı klemens ve güç klemensleri olarak birçok tipte modelde ürün grubu vardır. Test klemensler ve ölçme ayırma klemensleri ile tüm ürün grubu artık tamamlanmıştır. Belli bir alıma karşılık ücretsiz yazıcı veren firmamız. Stoklarını siz değerli müşteri için her zaman güncel tutmaktadır. Klemens köprüleri yan kapak (nihai ya da sonlandırma plakası) durdurucular gibi birçok aksesuara sahip olan WAGO KLEMENS’ler Alman ürünü olup distribütörler üzerinden hizmet vermektedir. 

2,5’luk klemens, 4’lük klemens, 6’lık klemens, 10’luk klemens, 16’lık klemens, 25’lik klemens ‘in yanında 35’lik klemens 50’lük ve 70’lik klemens, 95’lik klemens ve 185’lik klemens olarak en geniş ürün yelpazesine sahip yaylı klemens mücidi WAGO firması WAGO TÜRKİYE olarak istanbulda hizmet vermektedir. İstanbul başta olmak üzere Ankara İzmir Bursa Kocaeli Sakarya ‘ya aynı gün hizmet vermekteyiz. WAGO FİYAT listesi için web sitemizin fiyat listesi sayfasından Wago ve diğer markaların güncel fiyat tekliflerini inceleyebilirsiniz.  

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKlemens
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.