WAGO‘nun merkezi Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletindeki bir kasaba olan Minden’de bulunmaktadır. Minden’de 1951 yılında bir aile şirketi olarak kurulan WAGO, WAGO Grubu’nun tek temsil gücüne sahip olan Genel Müdür Wolfgang Hohorst’un uzun süredir rehberliği altındadır. 2004 yılında şirket, çevre yönetim standartlarının tanınması konusunda ISO 14001 sertifikasına sahiptir. WAGO Group, Minden’deki merkezi konuma ek olarak Sondershausen (Thuringia), Domdidier (İsviçre), Noida (Hindistan), Tianjin (Çin Halk Cumhuriyeti), Wrocław (Polonya) ve Germantown’da (ABD) üretim tesislerine sahiptir.

WAGO Dünya çapında 35 WAGO şirketleri ve serbest ticari kuruluşlara bölünmüştür. WAGO Türkiye‘nin ürün grupları şunlardır: Ray Klemensler, PCB Klemens ve Konnektör Serileri, Aydınlatma Konnektörleri ve Kolay Bağlantı Ürünleri, Sinyal Çeviriciler ve İzolasyon Kuvvetlendiriciler, Röle ve Optokuplör Modülleri, Ethernet Switchler, DC Güç Kaynakları ve Destekleyici Ürünler, PLC Ara Birim Giriş Çıkış ve Röle Modülleri. Wago Türkiye’nin başlıca ürünleri şunlardır: “221 Serisi, Yaylı Klemens, XTR, XTR750, Wire Connector, Winsta 770, TopJobs, Telecontrol, Terminal Blocks, Tırnaklı Klemens, Sensör, Sigortalı Klemens, Switch, Smart Printer, Smart Designer, Slim Röle, Soket, RS485 Module, PFC200, Power Supply, Ölçü Aleti”. Kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda Maxel Endüstri olarak sizleri elektrik ve elektronik dünyası için en iyi hizmeti sunuyoruz. Wago gibi güçlü marka bayisi olarak uluslararası kalite standartları doğrultusunda, tüm Türkiye’de sizlere en iyi çözümleri sunmak için destek vermeyi sürdürmekteyiz.

Wago 2020 Güncel Fiyat listesi ve kampanyalarına aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

WAGO 2020 Fiyat Listesi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriWago