Elektrik ve elektronik endüstrisinde yeni bir bağlantı sistemi olarak adlandıracağımız wago çözümleri 32 farklı ülkede hizmet vermektedir. Sanayinin her alanına ürün ve çözümleri ile yön veren wago dünyanın sekiz ülkesinde bulunmaktadır. Bu ülkeler; İsviçre, Almanya, Fransa, Japonya, Çin, Polonya, Çin, Hindistan ve ABD olmak üzere sanayiye yön vermektedir

Aydınlatma Sektöründe Wago’nun Yeri

Yaşam alanlarımız için beklentilerimiz her geçen gün artış gösteriyor. Enerji tasarrufu sağlayan ürünleri tercih ederken konfor seviyemizi de yüksek tutmak istiyoruz. Bu ikili arasında denge sağlamak, sistemlerin verimli kullanımı anlamına gelir. Bu nedenle de otomasyon kaçınılmaz hale geliyor. Oldukça fazla çeşitliliğe sahip olan otomasyon ekipmanları arasında montaj aşamasının ardından basit, kompleks olmayacak bir kurulumu wago sistemlerinde çok mümkündür.

Geçmiş yıllarda aydınlatma sisteminde bir programlama gerektiğinde her seferinde bir uzman yardımı ile bakım yaptırmanız gerekiyordu. Çünkü her yapılan değişiklik sistem beyninden siliniyor tekrar aynı konumda otomasyon kontrol sistemlerine işleniyordu. Bu da yazılımın revize edilmesi anlamına geliyor. Böyle bir durumda maliyeti artırmaktadır. Giderlerin azalması, zamandan tasarruf anlamına gelen wago sistemleri ile kontrol ve yönetim sağlamak mümkün hale geldi.

Wago Çözümleri Nelerdir?

Aydınlatma otomasyonu gibi pek çok sisteme çözüm sunan wago çalışma alanlarında yeni bölümlere yer açabilmektedir. İki ayrı bölümün birleştirilmesi gibi pek çok avantaj sunan Wago Türkiye ile aydınlatma da dilerseniz iki ye bölünebilmektedir. Örneğin; ofisi bölmek suretiyle yeni bir oda yapılması için aydınlatma iki gruba bölünebilmektedir.

Parlaklık ayarı değiştirilebilmektedir. Kullanılan hareket sensörleri zamanlaması, gün ışığından faydalanmak suretiyle düşük enerji sabitlemek, mesai saatlerine göre açılan lambaların otomatik açılıp kapanması herhangi bir yazılımcıya ihtiyaç olmadan wago çözümleri sayesinde gerçekleştirilebilir. Ürün grupları; Ray Klemensler, Aydınlatma Konnektörleri ve Kolay Bağlantı Ürünleri, Röle ve Optokuplör Modülleri, DC Güç Kaynakları ve Destekleyici Ürünler gibi pek çok alan sayılabilmektedir.  Wago Türkiye’nin başlıca ürünleri şunlardır: “221 Serisi, Yaylı Klemens, XTR, XTR750, Wire Connector, Winsta 770, TopJobs, Telecontrol, Terminal Blocks, Tırnaklı Klemens, Sensör, Sigortalı Klemens, Switch, Smart Printer, Smart Designer, Slim Röle, Soket, RS485 Module, PFC200, Power Supply, Ölçü Aleti”. Kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda Maxel Endüstri olarak sizleri elektrik ve elektronik dünyası için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Wago Ürün Fiyatları

En uç birimlerde oluşan arızalara otomatik konfigürasyon yöntemi ile kolaylıkla bakım yapılabilir. Maliyeti de oldukça düşüktür. Aydınlatma sisteminde lamba ömrü %30 kadar uzatılabilmektedir. Wago çözümlerinin en tercih edilebilir yanı bakım maliyetlerinin düşük olması ve sistemin ömrünü uzatmasından dolayıdır. Firmamız aracılığıyla gerçekleştireceğimiz çözümleri detaylandırmak adına deneyimli müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Wago 2020 Güncel Fiyat listesi ve kampanyalarına aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

WAGO 2020 Fiyat Listesi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriWago