Maxel Endüstri Wago Bayisi Olarak Hizmetinizde

Kurumsal hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, WAGO bayi olduğumuzu iletmekten memnuniyet duyarız. Endüstriyel açıdan ve elektrik ile elektronik dünyasında ürün ile beraber müşterilerimize çözüm odaklı hizmeti daha geniş yelpazede sunuyoruz. Wago elektrik bağlantıları konusunda bileşenler ve merkezi bulunmayan otomasyon açısından, elektronik bileşenler üreten bir Alman kökenli şirkettir. Uluslararası çapta hizmet sağlayan ve kurumsal kalitesiyle öne çıkan firma olarak biliniyor.

 Kurumsal Hizmet ile Maxel Endüstri

Kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda Maxel Endüstri olarak sizleri elektrik ve elektronik dünyası için en iyi hizmeti sunuyoruz. Ele aldığımız ürünler dünya çapında güçlü markalar kapsamında sizlere ulaştırılmaktadır. Pek çok farklı ürün ile beraber farklı alanlar için çözüm odaklı müşteri memnuniyeti sağlamış durumdayız. Özellikle Wago gibi güçlü marka bayisi olarak uluslararası kalite standartları doğrultusunda, sizlere en iyisini sunmak için destek vermeyi sürdürmekteyiz.

 WAGO Bayisi Olarak Farklı Hizmetler

Pek çok alanda verdiğimiz hizmet doğrultusunda sizlere daha iyilerini sağlamak için ar-ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle Wago bayisi olarak değişik ürün ile alanlar açısından yelpazemizi genişletmiş durumdayız.

– Ray klemens,

– Buat klemens,

– Pcb klemens,

– Konektörler,

– Etiketler,

– Röle grupları,

– Ethernet switchler,

– Sinyal çeviriciler,

– Sensörler,

– Aktüatör kutuları,

– Aydınlatma ürünleri,

– Otomasyon sistemleri,

– Akım trafoları,

Bu gibi daha pek çok farklı ürün ile alan açısından sizlere en iyi çalışmaları sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriWago