Wago tırnaklı klemens artık 6mm², Elektrik tesisatlarının vaz geçilmez ürünü Wago Tırnaklı  

(Buat Klemens) 2’li 3’lü ve 5 kutuplu olarak 3 farklı modele sahiptir. Elektrik’in olduğu her yerde kullanılan bu ürün 2 ve daha fazla kabloları kendi bünyesinde kısa devre yapmakta kullanılır. Bu sebeple bir iletkeni kısa devre yaparak çoklama yapma imkanı sunar. 0,5 –  6mm² arası kablo kesitleri için uygundur. Bu seri tırnaklı buat klemenslerini ister çok telli kablo isterse tek damar kablo ile kullanabilirsiniz. Wago tırnaklı buat klemensi ile bağlantılarınızı güvenle kısa devre yapabilirsiniz. Sıklıkla buat kutuları içinde kullanılan Wago buat klemensleri aynı zamanda yoğun olarak aydınlatma sektöründe de kullanılmaktadır.  

Buat klemens ray taşıyıcı aparatı ile DIN35 ray üzerine sigorta panolarınızda ve buat kutularının içinde akım dağıtıcı ( akım çoklayıcı ) olarakta kullanabilirsiniz.  

Elverişli tasarımı sayesinde, yeni 221 serisi ray aparatı (taşıyıcı) wago klemensleri kadar kullanımı kolay ve basittir. İletkenler wago klemense taşıyıcıya takılmadan önce ve sonrasında rahatlıkla takılabilir. Taşıyıcı ayrıca etiketleme için özel alana sahiptir.  

Piyasada mandallı klemens olarak adlandırılan bu ürün 2x6mm², 3x6mm²,5x6mm² olaraktan adlandırılacaktır. Standart ilk Wago 221 serileri ise 2x4mm², 3x4mm²,5x4mm² olarak isimlendirilmektedir.  

WAGO BUAT KLEMENSLER 85 °C sıcaklığa dayanıklı olup 32A ve 41A olmak üzere 2 versiyonu vardır. Elektrik bantlarının yerini alan WAGO KLEMENS kodları yanda ki gibidir.  221-412, 221-413, 221-415, 221-612, 221-613, 221-615  

 

221 Serisi buat klemensler şeffaf yapıda olup bir önce ki serilere göre %40 daha küçüktür. Yay bağlantının mucidi olan WAGO firması WAGO TÜRKİYE olarak İstanbul’da yer almaktadır.  

WAGO MANDALLI KLEMENS rakipsiz ve WAGO TÜRKİYEnin en çok satışını yaptığı ürün grubudur. Wago buat klemensleri elektrik taahhüt firmaların’dan makine üreticilerine, Fabrikalardan, evlere birçok sektörde bir çok alanda kısacası elektriğin olduğu her yerde kullanılmaktadır.  


Maxel Endüstri olarak Wago 221 serisi ve tüm ürün ailesini TÜRKİYE’nin birçok noktasına ulaştırmaktayız. Stoklarımızda daima hazır olan WAGO klemens ve diğer ürün gruplarını aynı gün kargo imkanıyla firmamızdan isteyebilirsiniz.  

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKlemens
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.