Phoenix Contact’ın UT serisi vidalı klemensler artık yerden tasarruf sağlayan, üç seviyeli bir versiyona sahip. UT 2.5-3L, 26-12 AWG ile sağlam, çok telli veya demirli telleri kabul eder.

Her seviyede itmeli köprüleme, güç dağıtırken yerden tasarruf sağlar. Dikey köprüler, üç seviyeyi de birbirine bağlar. Her terminal noktası, kolay tanımlama için geniş bir etiketleme alanına sahiptir.

UT 2.5-3L serisi, vidaların dışarı çıkmasını önlemek için Phoenix Contact’ın Reakdyne vidalı klips tasarımına sahiptir. Bileşenler korozyona dayanıklı bakır alaşımdan üretilmiştir. Bu sağlam tasarım, terminal bloklarını kritik görev uygulamaları için ideal kılar. UT terminal blokları enerji, petrol ve gaz, su arıtma, makine yapımı ve diğer endüstriyel otomasyon sistemlerinde yaygın olarak bulunur.

UT 2.5-3L terminalleri UL dosyası # E60425 altında 20 A’da 300 V veya 5 A *’da 600 V akım değerlerine sahiptir. * Bu sınırlı değerler, herhangi bir tek devredeki yükün 51-150V’de 15 A’yı geçmediği endüstriyel kontrol ekipmanlarında veya endüstriyel kullanım için geçerlidir; 151-300V’da 10 A; veya 5 A, 301-600 V’ta veya maksimum amper değeri (hangisi daha düşükse).

Seri, tüm bağlantı teknolojileri için standartlaştırılmış köprüleme, işaretleme ve test aksesuarları içeren Phoenix Contact’ın CLIPLINE Complete sisteminin bir parçasıdır.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.