Tipik bir günde bir çöp kamyonu 800’den fazla evi ziyaret eder ve 14 tona kadar atık toplar. Bu kamyonlar genellikle haftada altı gün boyunca günde 16 saat çalışır ve atık toplama işlemlerini geliştirmek için ultrasonik sensörler monte edilir. Yüksek frekanslı ses darbeleri kullanan sensörler, dolum seviyesini, mesafeyi, konumu ve varlığı duman, toz, ışık ve renkten engellenirken etkili bir şekilde algılar.

Atık toplama işlemi bir yolun sonunda başladığında , kamyonun iki bölümlü asansör ünitesindeki ultrasonik sensörler çöp kutusunun boyutunu algılar. Kaldırma ünitesi, çöp kutusunun boyutuna göre ayarlayarak atıkları boşaltmak için iki asansörden birinin mi yoksa birinin gerekli mi olacağını otomatik olarak belirler. Çöp kutusu boşaldığında, çöp kutusu ve kaldırma ünitesi güvenli bir şekilde indirilmelidir.

Bir çöp kutusunun her indirildiği zaman, bu sensörler çalışma alanının temiz kalmasını sağlamak için kullanılır. Sensörler, yaralanmayı ve nesne hasarını önlemek için altındaki alanı izler. Asansör indirilirken bir nesne veya kişi alana girerse, sensör asansör çalışmasını derhal kapatmak için denetleyiciye bir sinyal gönderir.

Günde yüzlerce evi ziyaret etmek, bir çöp kamyonunun arkasında çöplerin hızla toplandığı anlamına gelir. Forkliftin konteyner beslemesinin yanındaki ultrasonik sensörler, atığın dökülmesini önlemek için doldurma seviyesini izler. Bir sensör atıkların dolum seviyesini geçmek üzere olduğunu tespit ettiğinde, atıkları sıkıştırmak için hidrolik prize bir sinyal gönderilir.

Ultrasonik sensörler prosesleri kolaylaştırarak ve atık toplama sırasında yaralanmayı ve taşmayı önleyerek atık yönetimi proseslerini iyileştirir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.deste[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.