Hem iç hem de dış mekanlarda kullanma özelliği sağlayan traffolyte etiket özel üretim altında gerçekleştirilmekte ve hazırlanmaktadır. Bu sayede gece ya da gündüz farklı alanlarda yüksek çözünürlük ile beraber net bir görüntü sunuyor. Aynı zamanda 3 katmanlı sert plastik üzerinden üretimi gerçekleştirildiği için, oldukça dayanıklı bir etki oluşturmaktadır. Bu dayanıklılık doğrultusunda uzun ömürlü bir yapı olarak kullanılan alanda sorunsuz bir şekilde değerlendirme imkanı tanımaktadır.

Özel Tasarım Traffolyte Etiket

Tamamen özel tasarım altında üretimi gerçekleştirilen traffolyte etiket yüksek teknolojiye sahip sistemler ile beraber hazırlanmaktadır. Ayrıca yüksek çözünürlüklü grafik tasarım ile beraber, özgün yapı altında her alanda kullanma şansı vermektedir. Böylece alana uygun olarak iç veya dış mekanlara uyumlu şekilde değerlendirme şansı ele alınabilir. Lazer kazıma sistemi ile beraber aynı zamanda mekanik kazıma sistemi üzerinden kolay şekilde uygulama imkanı vermektedir.

Farklı Alanlar İçin Traffolyte Etiket

Değişik miktarlar üzerinden yüksek teknolojiye sahip sistemler ile üretimi sağlanan traffolyte etiketler, pek çok alanda uyumlu olarak geniş bir yelpazede değerlendirme şansı tanımaktadır.

– Yönlendirme tabelası,
– Elektrik piyasası,
– Elektronik piyasası,
– Birçok farklı alanda tercihe bağlı olarak,

Bu şekilde oldukça geniş bir yelpaze altında yüksek kalitedeki malzemesi ile beraber oldukça dayanıklı şekilde kullanım potansiyeli teşkil etmektedir.

Uzun Ömürlü ve Kaliteli Traffolyte Etiket

3 ayrı katman üzerinden dayanıklı plastik tasarım ve üretimi gerçekleştirilen traffolyte etiketler, uzun ömürlü bir yapı sunmaktadır. İç ve dış mekanlarda güvenli bir kullanım potansiyeli oluşturan tasarım, özgün yapı altında yüksek grafik çözünürlük ile farklı renkler üzerinden ele alınmaktadır. Burada temel amaç alana uygun şekilde kullanım imkanı sağlarken uzun ömürlü bir seçenek sağlamaktır. Aynı zamanda kaliteli malzeme ile beraber yüksek bir prestij oluşturmasıdır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

Servo Motor Nedir ve Ne Zaman Kullanılır?

Herhangi bir elektromekanik proje için bir elektrik motorunun seçimi esastır. Proje maksimum hassasiyet gerektirdiğinde, bu makalenin yıldızı hakkında düşünmek giderek yaygınlaşmaktadır: Servo Motor. Nasıl çalıştıklarını ve neden robotik ve endüstriyel sektörlerde son derece hassas hareketler gerektiren temel cihazlardan biri olduklarını öğrenelim.

Servo Motor Nedir?

Servolar olarak da adlandırılan bu cihazlar hız, tork ve konumun hassas kontrolü için çalıştırma cihazlarıdır. Frekans dönüştürücülere dayalı çalıştırmalara kıyasla daha iyi performans ve hassasiyete sahiptirler, çünkü bunlar konum kontrolü sunmaz ve düşük hızlarda düşük verimliliğe sahiptir.

Bir servo motor, mekanik hareketi (şaftın dönüşlerini) hareket kontrolörü tarafından yorumlanan dijital darbelere dönüştüren bir kodlayıcı içeren bir cihazdır. Ayrıca bir sürücü içerir ve birlikte konumu, torku ve hızı yöneten bir devre oluştururlar.

Ana özellikleri tork ve hızdır.

Servomotorlar kamera zumlarında, asansör kapılarında veya evde sahip olabileceğimiz aletlerde bulunabilir.

Servomotorun ne olduğundan bahsettik ama tam olarak neyden oluşuyor? Nasıl çalışır? Bunu bir sonraki bölümde göreceğiz.

Servo Motorun Parçaları

Servomotor şunlardan oluşur:

  • Elektrik motoru: Bu, milinden hareket üretmekten sorumludur.
  • Kontrol sistemi: Bu sistem elektrik darbeleri göndererek motorun hareketi üzerinde kontrol sağlar.
  • Sürücü sistemi: Hız ve torku artırabilecek veya azaltabilecek dişliler tarafından oluşturulur.
  • Potansiyometre: Merkezi mile bağlanır ve her zaman motor milinin açısını bildirir.

Peki, Ne Zaman Servo Motor Kullanıyorsunuz?

Servo motorlar, robotların tasarımında ve üretiminde temel kabul edilir. Bunlar hassas ve kontrollü mekanik konumlandırma gerektiren sistemlerdir. Bunları endüstriyel otomasyon veya büyüyen robotik cerrahi alanı gibi alanlarda görebiliriz.

Dijital servo motorların ortaya çıkmasıyla birlikte kontrol ve verimlilik konusunda büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Performanstaki artış, tüm işi yapmak için bir mikrodenetleyici kullanan kontrol elektroniklerinden kaynaklanır. Bu gerçek motora daha fazla kontrol darbesi beslenmesine izin vererek hareket hassasiyetini ve performansını artırır.

Öte yandan, saniyede daha fazla potansiyometre okuması yapılır ve çok daha küçük bir devreyle daha fazla gücün kontrol edilmesini sağlayan daha verimli ve daha küçük sürücüler kullanılır. Bu yeterli değilse, mikrodenetleyici seyahat, merkezi konum, nötr bölge vb. Gibi belirli parametreleri programlama şansı sunar.

Servo motorlar her türlü kontrollü hareketi yaratmamıza izin verir ve şüphesiz yeni teknolojiler geliştirirken önemli bir atılımdır.