Phoenix Contact, panellerinizi / tellerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde etiketleyebileceğiniz kullanışlı yazıcısı Thermofox’u gururla sunar. Bugün bir tanesine sahip olmanız için 5 iyi neden.

  1. Kolaylık

Bu sadece bir etiketleyiciden daha fazlasıdır; İhtiyacınız olan her şeyi, taşıyabileceğiniz her yere taşıyabileceğiniz rahatlığı sağlar. 650 gram kadar hafif, küçük boyutlu, bu kullanışlı ve taşınabilir yazıcı, tüm baskı ihtiyaçlarınızı kolayca karşılar. Ek olarak, gittiğiniz her yere taşımanız için aksesuarlarla birlikte gelir!

Bu sadece bir etiketleyiciden daha fazlasıdır; İhtiyacınız olan her şeyi, taşıyabileceğiniz her yere taşıyabileceğiniz rahatlığı sağlar.

  1. Baskı çeşitliliği

Çıkartma etiketlerinin basılması ilgi çekici bir şey değildir… Pürüzlü veya kıvrımlı yüzeyler gibi farklı dokular için yiyecek ve içecek sunuyoruz. Çıkartma etiketlerinin üzerine, el yazıcımız kendinden lamineli tel işaretleyicileri ve ayrıca büzüşen kollu tel işaretleyicileri yazdırabilir! Bu gerçekten çok çeşitli baskı kapasitesi olan küçük bir yazıcıdır.

  1. Güç verimli

Bu, dünyada “ECO-MODE” u bulacağınız tek el etiketleyicisidir! Yazıcı pilinin azaldığını tespit ettiğinde, daha düşük bir hızda ancak eşit derecede iyi kalitede yazdırmayı sağlayan bu eko modunu otomatik olarak etkinleştirir.

Tam Thermofox setinde şarj edilebilir bir pille gelir veya 6 normal AA pille takılabilir.

  1. Akıllı klavye

Bu yazıcının alfanümerik sayısal tuş takımına sahip akıllı bir klavyesi vardır. Yazıcıdan seçilebilecek “semboller”, “şablonlar”, “baskı” ve “önizleme” gibi kolayca anlaşılabilir düğmelere sahiptir. Düğmeler, kendi kendine sezgisel olacak şekilde yapılır ve herkes önceden eğitim gerekmeden kullanılacağını bilir.

  1. Baskı sonrası işaretlerin direnci

İstediğiniz son şey, tüm etiketlerinizin solmaya başlaması ve net olmayan bir etiketle birlikte kalmanızdır. Baskıları çizmeyi veya üzerine su veya yağ dökmeyi deneyebilirsiniz, ancak güven bana, mürekkep hala iyi durumda olacak!

Baskılar, her bir baskının kalitesini garanti altına almak için belirli test endüstrisi standartlarına uygundur.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.