Bazı ürünler o kadar hantaldır ki nakliyesi için kurulumu ve paketlemesi kolay değildir. Kullanımı zor nesneler için bunları sıkıca konumlandırılmış kargo olarak, örneğin folyoyla sıkıca kaplayan esnek cihazlara sahip makinelere ihtiyaç vardır. Bu özel fonksiyon, streç sarmalayıcılar tarafından yerine getirilir.
Dünyanın ilk tür paketleme makinesi 1972 yılında Kentucky Louisville Lantech Inc. tarafından sunuldu. Bu güne kadar Lantech, dünyanın önde gelen streç sarmalayıcı üreticisi ve kasa üreticisi konusunda uzman bir firma. Başarı için önemli bir faktör, makinelerin modüler tasarımıdır. Ayrı fonksiyonel birimlere ayrılması, montajı hızlandırır ve bireysel müşteri gereksinimlerine uyarlanabilirliğini arttırır. Lantech’e göre kurulum süresi piyasadaki benzer sistemlerden yüzde 50 daha azdır.
Konnektörler modüler sistemin kurulumunu kolaylaştırır. Lantech streç ambalajında çok çeşitli Han ® ürünleri kullanılmaktadır. Bunlara Han E ® , Han E ® AV ve Han A ® konnektörleri de dahildir. Kontrol panosu, kontrol paneli ve dış çevre birimleri arasında gerekli bağlantıları oluştururlar. HARTING ürünleri ayrıca servis personelinin ve son kullanıcının bileşenleri daha kolay değiştirmesine yardımcı olur.
Lantech streç sarma ürün yelpazesi yarı otomatik ve tam otomatik makinelere ayrılmıştır. Pikap ve döner kol sarıcılar yarı otomatik ve tam otomatik makineler olarak mevcuttur; halka sarımları sadece tam otomatik makinelerdir. Modellerin her biri operasyonel güvenlik, kullanılabilirlik, kullanım kolaylığı ve paketleme performansı için optimize edilmiştir. Dünya çapında 40.000’den fazla Lantech makinesi kullanılıyor. SL-Series ™ ‘in tamamen otomatik streç ambalajları, saatte 110 üniteye kadar üretim kapasitesine sahiptir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKonnektör
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.