NOVI, Mich. - Stäubli, 7 - 9 Ağustos tarihlerinde Novi Suburban Koleksiyonunda Yer Araç Sistemleri Mühendislik ve Teknoloji Sempozyumu (GVSETS) ve Sanayi İçin İleri Planlama Brifingleri'nde (APBI) özelleştirilebilir

NOVI, Mich. – Stäubli, 7 – 9 Ağustos tarihlerinde Novi Suburban Koleksiyonunda Yer Araç Sistemleri Mühendislik ve Teknoloji Sempozyumu (GVSETS) ve Sanayi İçin İleri Planlama Brifingleri’nde (APBI) özelleştirilebilir, verimli ve son derece güvenilir sıvı ve elektrik bağlantı çözümlerini sergileyecek showplace. Bu, Stäubli’nin art arda 10. yıl fuarda sergilendiğine işaret ediyor.

Stäubli (kabin # 128) yakıt, hidrolik, gaz ve elektrik sistemleri için kullanılan bağlantı teknolojilerindeki en son özelliklere sahip olacaktır. Stäubli Konnektörler, her türlü devre ve güç uygulaması için, akışkanlar için çok sayıda sızıntı yapmayan, yüzeye gömme hızlı açma kaplinlerinin yanı sıra çok özel konektörler sunar. Stäubli’nin kompaktlık, güvenlik ve güvenilirliğe odaklanması onu endüstri lideri olarak belirledi.

Stäubli, aşağıdakileri içeren bir dizi yenilikçi çözümü sergileyecektir:

  • CombiTac modüler konnektör sistemi
  • Powerline tek kutuplu konektörler
  • MULTILAM gelişmiş iletişim teknolojisi
  • Isı Yönetimi olmayan dökülen teknoloji
  • Kolay mola ve güvenli ayrılma teknolojisi

Stäubli Kuzey Amerika’daki akışkan bağlantı bölümü müdürü Phil Briggs “Stäubli’nin kalite ve güvenilirliğe olan bağlılığı endüstri lideri olarak belirlendi, çünkü müşterilerimiz yüksek kaliteli bir konektöre yatırım yapmanın projelerinin genel güvenliğini ve verimliliğini artırabileceğini biliyorlar” dedi.

Stäubli, 40 yıldan fazla bir süredir büyük uluslararası projelerde ordu ile ortaklaşa çalışmaktadır. Şirket, aşırı çalışma koşulları ve zorlu uygulamalar için ideal olan hızlı bağlantı çözümleri geliştirmektedir.

Stäubli Electrical Connectors satış ve pazarlama müdürü Christian España, “Stäubli Electrical Connectors, elektrik üretimi, dönüşüm ve depolama konusunda en titiz koşullarda beklentileri aşabilecek endüstri standardını belirledi” dedi.

Bu, Ulusal Savunma Sanayicileri Birliği (NDIA) Michigan Şubesi’nin önemli sanayi-devlet-akademi olaylarından biri olarak tanınan GVSETS ve ABPI’nin 10. Yıldönümünü işaret ediyor. Üç günlük etkinlik, hem insanlı hem de insansız sistemler için temel alandaki girişimleri, programları, planları ve teknolojileri tartışmak üzere 1000’den fazla yöneticiyi, program yöneticisini, mühendisini ve diğer kilit karar vericiyi bir araya getiriyor.

GVSETS, Ordu Materyal Komutanlığı, TACOM Yaşam Döngüsü Yönetimi Komutanlığı (LCMC), Araştırma, Geliştirme ve Mühendislik Komutanlığı (RDECOM), Ordu ve Amerika Birleşik Devletleri Deniz Piyadeleri Program İcra Daireleri (PEO’lar) dahil olmak üzere Savunma Bakanlığı genelinde liderleri bir araya getiriyor (USMC) yer sistemi portföyleri; yanı sıra sanayi ve akademi liderleri.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKategorisiz
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.