Tamamen dijital hale getirilmiş bir elektrik dağıtım sisteminin bir parçası olarak, SmartBreakers, öngörülemeyen durumlar nedeniyle tedarik kesintilerini önlemek ve ortaya çıkan sorunların çözülmesini kolaylaştırmak için klasik koruma

Tamamen dijital hale getirilmiş bir elektrik dağıtım sisteminin bir parçası olarak, SmartBreakers, öngörülemeyen durumlar nedeniyle tedarik kesintilerini önlemek ve ortaya çıkan sorunların çözülmesini kolaylaştırmak için klasik koruma ve operasyon kontrol işlevlerinin ötesine geçer. Dahili güç ölçümü özelliği, yeni verimlilik standartlarına ulaşmanıza ve yeni iletişim özellikleri sayesinde, güç kaynağı hakkında veri almanıza, her zaman durumu bilmenize ve etkileyebilecek gelecekteki uyarlamalar ve gelişmeler için ekipmanınızı güncellemenize olanak sağlar kurulumunda gelişme. Esnek ve sağlam tasarımıyla, en gelişmiş devre kesiciler en zorlu, güncel ve gelecekteki ortamlar için uygundur.

Bu özelliklerin tümü güvenlik, güvenilirlik ve performansın iyileştirilmesi, enerji maliyetlerinin ve bakımın azaltılması, ekipman ömrünün uzatılması için çok önemlidir. Bununla birlikte, SmartBreakers’ın tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için, kuruluşunuza sunabilecekleri ek hizmetleri yanı sıra ihtiyaç duydukları hizmetleri de göz önünde bulundurmanız gerekir.

Schneider Electric'ten SmartBreaker Masterpact MTZ

Schneider Electric’ten SmartBreaker Masterpact MTZ

İlk andan itibaren mutlak huzur

Bir SmartBreaker seçerken, istenmeyen olayları gidermek için Başlatma hizmetleri sırasında üreticiden destek almak önemlidir. Sisteminiz kurulduktan, yapılandırıldıktan ve test edildikten sonra, ekipman verilerine erişim, servis teknisyeninin, ekipmanın hizmete girmeden önce ekipman ayarlarını kontrol etmesine yardımcı olacak bir mobil cihaz aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Ayrıca, ekipman bulunduğunda sürekli destek sağlayacak genişletilmiş bir garanti programı arayın. Arıza süresini en aza indirmek için, emrinizde hızlı bir onarım ve değiştirme hizmeti aldığınızdan emin olun.

Son olarak, operasyon ekibinin eğitimi çok önemlidir, bu nedenle SmartBreaker’inizden maksimum faydayı sağlayarak, günlük operasyonları etkin bir şekilde yönetmeyi öğrenebilirler.

Uzun vadeli destek

Bazı üreticiler, dahili olarak gerekli kaynaklara veya uzmanlığa sahip olmayan tesislere haftada 7 gün, günde 24 saat bakım programları sunabilir. Bu servisler, kullanım ömrü boyunca uzayan, enerjinin kullanılabilirliğini artıran ve güvenliklerini en üst seviyeye çıkartan akıllı ekipmanınız ve diğer enerji varlıklarınız yaşam döngüleri boyunca ilgilenebilir.

Düzeltici ve önleyici bakımdan, mevcut ekipman koşullarına dayanan yeni servis planlarına kadar farklı destek düzeylerini kapsayan satıcılar vardır . Bu cihazların zekası ve bağlanabilirliği nedeniyle, uzaktan analitik hizmetleri kapsamlı tanılamalara erişebilir ve hataları oluşmadan önce tespit edebilir.Hatta bazıları mevcut devre kesicilerini yeni SmartBreaker tipi modellere yükseltmek için programlar sunabilir. Yeni ve eski modellerin boyutları, bağlantıları ve elektriksel ve termal özellikleri, kolay değişim için tasarlandıysa, bu yükseltme çok daha basit ve daha hızlı yapılabilir ve bu da aksama süresini azaltır.

Dijitalleştirme yeni dijital hizmetlere yol açıyor

SmartBreakers, gelişmiş dahili ve harici bağlantı seçenekleri sayesinde tamamen taranır. Bu sayede verileriniz uzaktan izlenebilir. Bulut tabanlı uygulamalarla, uzman ekipler tüm elektrikli ekipmanlarınıza gerçek zamanlı olarak erişebilir.

Bu veriler, elektrik varlıklarının kullanımını izlemek, enerji verimliliğinde olası iyileştirmeleri ortaya çıkarmak ve elektrik arzının kalitesi ve güvenilirliği için riskleri belirlemek için kullanılır. Bir alarm durumunda, hızlı bir yanıt vermek ve olayla ilgili temel bilgileri tesis yöneticileriyle paylaşmak için şartlar derhal yerel bir takıma iletilir. Ekipler, birlikte bakımı iyileştirmek, gelecekteki risklerden kaçınmak ve işletme ve enerji maliyetlerini azaltan iyileştirmeler uygulamak için işbirliği yapabilir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.