GEWISS, verimlilik ve enerji tasarrufuna dayalı olarak Akıllı Aydınlatma için tamamen yeni çözümler sunar.

Elektroteknik sektöründe uluslararası bir referans olan GEWISS, aydınlatma sistemleri alanında önemli bir ürün yeniliği sunmaktadır: Smart [PRO] 2.0.

Smart [PRO] ailesinin teknolojik evrimi, 2.0 serisi GEWISS tarafından patentlidir ve tamamen İtalya’da tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir. Spor tesisleri, otoparklar, yeşil alanlar ve parklar gibi büyük dış mekan alanları için ideal çözümü temsil eder .

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Smart [PRO] ailesinin teknolojik evrimi, 2.0 serisi GEWISS tarafından patentlidir ve tamamen İtalya’da tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir. Spor tesisleri, otoparklar, yeşil alanlar ve parklar gibi büyük dış mekan alanları için ideal çözümü temsil eder .

Yeni Smart [PRO] 2.0 aydınlatma cihazları , güvenli, verimli ve konforlu ortak kullanım alanları ve tesisleri sağlayan görsel konfor, güvenlik ve olağanüstü aydınlatma kalitesi sunar . Bu yüksek güçlü LED projektör yelpazesi, piyasadaki en ileri teknolojiyi basit kurulumla birleştirir, ayrıca 8 farklı optik seçeneği sayesinde daha iyi aydınlatma performansı sunar ve hem basit hem de karmaşık sistemlerde büyük enerji tasarrufu sağlar.

Smart [PRO] 2.0 projektörler, kompakt ve temel tasarımlarının yanı sıra esneklik ve modülerliklerinden dolayı çeşitli bağlamlara sığabilir . Bunlar etkili ısı dağılımı ve son derece düşük bakım maliyetleri garanti ışık çıkışı gerekli hakkına sunmasının yanında. Son olarak, İtalyan tasarımı , bileşenlerin ve malzemelerin özenle seçilmesi ile birlikte, güvenilirlik ve stabilite sağlar.

Komple ürün gamı, geleneksel kaynakları 250W ila 400W HID arasında değiştirebilen, 30.000 lm’ye kadar ışık akışı olan bir, iki ve dört modül cihazdan oluşur. Tüm cihazlar yerleşik karartıcı ile gelir ve tüketimi optimize etmek ve enerji verimliliğini artırmak için farklı tahrik akımlarıyla ayarlanabilir.

Yeni Smart [PRO] 2.0 cihazları, birçok dış mekan uygulaması için (aydınlatma kulelerine de monte edilmiştir) ideal çözümlerdir: havaalanları / hangarlarda, yol kavşaklarında, depolama alanlarında ve alışveriş merkezlerinin otoparklarında ve stadyum gibi spor tesislerinde futbol sahaları, voleybol, tenis ve basketbol sahaları .

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

Kategorigewiss