Phoenix Contact‘ın M23 hibrid dairesel konnektörü, sinyalleri, verileri ve gücü güvenli bir şekilde ileten hepsi bir arada konnektördür. Kompakt M23 konektörü 30 A‘ya kadar akımları 850 V DC veya 630 V AC‘ye kadar voltajları tutabilir.

Konnektör, merkezi olarak yerleştirilmiş bir koruyucu topraklama (PE) topraklamasına, dört güç kontağına ve dört sinyal kontağına sahiptir. Veri pinleri 0,8 mm çapındadır ve CAT 5e‘ye göre isteğe bağlı bir Ethernet bağlantısı sağlayabilir.

Konnektörler, kablo bağlantısına ve kablodan makineye uygulamalar için kablo bağlantısı, kuplör ve panel montaj modellerinde mevcuttur. IP65 ve IP67 uyumlu konnektörler -40 ila +125 santigrat derece arasındaki sıcaklıklar için tasarlanmıştır.

M23 hibrid konnektörü, servo sürücü ve enkoder geri besleme uygulamaları için idealdir. Ayrıca robotikler, makine aletleri ve kompakt, sağlam bir konnektör gerektiren diğer endüstriyel uygulamalar için de uygundur.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.