simotic.pngSiemens , ürünlerden ziyade çözümler sunarak kendisini rakiplerinden her zaman ayırmıştır veyeni bir sürücü serisi tabanlı senkronize relüktans teknolojisine sahip Integrated Drive Systems (IDS) portföyüneek olarak bir kez daha bunu yaptı. Motor teknolojisi son derece yüksek bir verime sahiptir ve maliyet etkin bir çalışmayı kolaylaştırmak için özel olarak uyumlu hale getirilmiş olan son teknoloji bir dönüştürücüye entegre edilmiştir .

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Bu Entegre Sürücü Sisteminin iki ana bileşeni şunlardır:

  • Simotics VSD4000 Senkron Motor
  • Sinamics S120 Denetleyici

Simotics VSD4000 Motor

Simotics VSD4000, iyi ayarlanmış bir sicile sahip ve performans, kalite ve verimlilikleriyle tanınan bir motor ailesine aittir. Özellikle VSD4000 line series motor aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Dönüştürücü çalışması için optimize edilmiştir
  • Hava soğutmalı kapalı versiyon
  • 50Hz’de 0.55-30kW arası geniş güç aralığı
  • Hafif alüminyum veya Sağlam dökme demir gövde mevcut
  • IP55 koruma sınıfı

En önemlisi, motorun tasarımı Sinamics S120 gibi dönüştürücülerle kullanılmak üzere optimize edildi, böylece değişken hızlı uygulamalar için özel bir çözüm sağlandı.

Sinamics S120 Denetleyici

S120 modüler hareket kontrol sürücüleri, yüksek performanslı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır ve birinci sınıf güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet sağlar. Kontrolör, çok eksenli uygulamalar için AC / AC tek motorlu sürücüler ve koordine edilmiş AC / DC sürücüler sunan, tesislerdeki zorlu uygulamalara yöneliktir.

Kontrolör, kontrol ünitesinden güç modüllerine modüler bir şekilde tasarlanmıştır. Bu kolay yükseltme, teşhis ve performans değerlendirmesi sağlar. Ek olarak, sürücü, kataloglama yetenekleri sağlayan bir web sunucusuyla ve gerçekleştirilen tanılama ve bakım işlemlerine dayalı analizlerle uyumludur.  

İki sinerjize

İki bileşen arasında optimum hesaplanabilirlik bulmak, özellikle her bir ürünün benzersiz bir özellik sunduğu bir pazarda sıkıcı bir iştir. Siemens, sistem mühendislerinin Sinamics dönüştürücülerle koordine edilmiş senkronize relüktans teknolojisi ile seçimlerini yapmalarını kolaylaştırdı ve böylece mükemmel bir entegre tahrik sistemi çözümü yarattı.

Asenkron motorların bu tür işlevler için kullanıldığı çözümlerle karşılaştırıldığında, senkron-relüktans teknolojisi, özellikle kısmi yük aralıklarının kontrol edilmesi gereken alanlarda, yol boyunca dinamik performans sağlayan alanlarda millerce ileridedir.

  • Tahrik sistemi IES2 sınıfı ile en yüksek verime sahiptir
  • Minimum işletme maliyeti ile birlikte hassas kontrol garanti edilir
  • Daha düşük bir atalet momenti daha yüksek dinamik performans ve daha kısa hızlanma süreleri demektir

Şu anda, sinerjik eşleşme 0,55 – 30 kW güç aralığında mevcuttur, ancak daha büyük IDS çözümlerine olan talep arttıkça, Siemens bir başka iyi ayarlanmış motor kontrol seti ile geri dönecektir.  

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriSiemens