Simatic HMI Pro , güvenilirlikten üretkenliğe ve sağlamlığa kadar alanda karşılaşabileceği her yönü kapsayan çok yönlü bir endüstriyel arayüz çözümüdür. 

Simatic serisi tarafından sunulan ürünlerden biri,kontrol kabini tarzı izlemeyi ortadan kaldırmak, görselleştirmeyi ve otomasyonu daha kolay bir seviyeye çıkarmak için tasarlanmış HMI Comfort Panel’dir.

Simatic HMI Konfor paneller görselleştirme yoğun olduğu, özellikle de, bu şekilde üst seviye uygulamalar için sağlam bir temel temin yüksek performans ve özelliklerin yanı sıra, çok sayıda entegre arayüzlerle çivili, geleneksel güvenilirlik ile desteklenmektedir. Siemens , performans değişkenlerini büyük ölçüde geliştirdi ve panellere birçok ilave getirdi.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Bunlar şunları içerir:

  • TIA Portal v14 ile uyumlu proje planlaması.
  • Emniyet fonksiyonunun uzatma üniteleri ile entegrasyonu
  • Gelişmiş işlevler için düğmeler, acil durum göstergeleri, USB arabirimi vb. Gibi çok çeşitli işletim öğeleri
  • Etiket tutucusu, ekleme plakası ve lens kapağı ile basitleştirilmiş etiketleme.

Yeni ve geliştirilmiş IP65 korumalı Simatic HMI Konfor Panellerine ek olarak, Siemens , güçlü uygulamaların artan talebini karşılamak için endüstri için tasarlanmış geliştirilmiş panel PC’ler sunmaya da başladı . 15-22 inçlik ekran köşegenlerine sahip Simatic IPC477E’nin donanım performansı açısından sunabileceği çok şey var:

  • Intel Core i-işlemcisi
  • 3x gigabit Ethernet
  • 4x USB 3.0
  • 3x COM arayüzleri

Siemens , uzatma üniteleri sunarak , HMI ürün grubunun olanaklarını çoğaltmıştır. Kurulum adaptörü, klavye tepsisi IP65 dereceli klavyeler vb. Gibi bileşenler, gereksinimleri ihtiyaca göre özelleştirebilir. Bu kolaylık ve kullanım kolaylığı, Simatic HMI Konfor Panellerini daha da değerli kılan basit kurulum ve devreye alma ile desteklenir .

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriSiemens