Sinamics S210 ve Simotics S-1FK2, Siemens’in  otomasyon dünyasında endüstri lideri becerisini kanıtladığı ilave örneklerdir . S210-S1FK2 seti, yüksek dinamik motor kontrol uygulamaları için mükemmeldir ve üstün performans, entegre güvenlik fonksiyonları, kullanım kolaylığı ve basit devreye alma dahil olmak üzere sunacak çok şeyi vardır.

Dönüştürücü motor seti uygulamalarına örnekler:

  • Paketleme makineleri
  • İstifleme birimleri
  • Taşıma
  • Ağaç işleri, cam ve seramik endüstrisi

Sinamics S210 dönüştürücü, yeni geliştirilen Simotics S-1FK2 motoruyla kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Motor döner ve doğrusal eksenlere takılıyken, Speed-Connect ile Bir Kablo Bağlantısı (OCC) arayüzü devreye alma süresini kısaltır.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Simotics S-1FK2 motor, S210 dönüştürücünün tüm gücünü gerçekten kullanır ve aşağıdaki gibi son faydalar sağlar:

  • Daha kısa ayar ve konumlandırma süreleri
  • Rahatsızlıkların hızlı ve hassas bir şekilde telafi edilmesi
  • Yüksek dinamik yanıt ile kararlı kapalı döngü kontrolü

Bu, hızlı kontrol çevrimleri, yüksek darbe frekansı, düşük atalet momenti ve yüksek aşırı yük kapasitesi ve tümü hem motorun hem de dönüştürücünün uyumlu tasarımına bağlı olan karmaşık algoritmalar yoluyla elde edilir.

Web sunucusu ve bir düğme ayarlama uzun devreye alma sürelerini etkisiz hale getiren bir başka özellik. Sunucu, S210 servo sürücü sisteminin sadece bir kaç tıklama ile çalıştırılmasına izin veriyor. Motordaki elektronik sınıflandırma plakası otomatik olarak okunur, bundan sonra operatör kullanıma hazır olmadan önce operatör tarafından sadece birkaç manuel ayar yapılması gerekir. Ek olarak, web sunucusu ayrıca tam bir teşhis özelliğine sahiptir ve kullanılması için ek bir yazılım gerektirmez. Herhangi bir hata ve uyarı olması durumunda, dönüştürücünün ön kapağının altında gösterilir, ayrıntıları web sunucusuna otomatik olarak iletilir.

Günün sonunda, motor-konvertör seti sizin için daha yüksek verimlilik, daha fazla hassasiyet ve güvenilir şekilde çalışabilirlik sağlar;

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKategorisiz, Siemens