Siemens  denetleyicilerin SIMATIC hattı otomasyonu gereksinimleri geniş bir yelpazede için tasarlanmış etkileyici bir portföy oluşur. 

SIMATIC serisi, duruma göre ölçeklenebilirlik sunan temel, gelişmiş, dağıtılmış ve yazılım denetleyicilerinden oluşur. Siemen’in Tamamen Entegre Otomasyon (TIA) Portalı ile entegrasyonları, sadece otomasyon çözümlerinin geliştirilebileceği kolaylığı arttırıyor.

SIMATIC S7-300 evrensel kontrolör modüler bir tasarıma sahiptir ve modüllerin iyileştirilmesi yoluyla birden fazla uygulama uyuyor.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Modüller şunları içerir:

  • Değişken performans gereksinimleri için CPU’lar
  • Dijital veya analog I / O’lar için sinyal modülleri
  • Farklı teknolojik fonksiyonlar için fonksiyon modülleri
  • Tümleşik ağ işleme için iletişim işlemcileri
  • İhtiyaca göre güç kaynağı modüllerini yükleyin

Tüm S7-300 kontrol cihazları IP20 sınıfı muhafazalarda bulunur ve fanlar olmadan tamamen çalışır durumdadır. İletişim iletişimi SIMATIC teknolojisinin temel taşlarından biridir ve bu nedenle birkaç S7-300’ün ağı PROFIBUS kablolarıyla yaygın olarak desteklenmektedir.

SIMATIC S7-300 aşağıdaki özellikleri barındırır:

Verimli Mühendislik

SIMATIC kontrol cihazlarının kesintisiz entegrasyonu, sistem içerisinde tutarlılık ve tutarlılık sağlar. Bu üniform işlem felsefesini ve evrensel fonksiyonların kolayca kullanılmasını sağlar.

Güvenilir Teşhis

Entegre sistem teşhisi, devreye alma sürelerini kısaltır. Hatalar, web sunucusu içinde ve ayrıca HMI’nın kolay ve zamanında düzeltilmesi için görüntülenir.

Yenilikçi tasarım

Modüler tasarım, kısa sürede ve tüm altyapının değiştirilmesine gerek kalmadan yeteneklerde genişleme sağlar.

Entegre Teknoloji

Sayma ve ölçüm görevleri, hareket kontrolü vb. İçeren karmaşık fonksiyonlar SIMATIC’in teknoloji işlemcileri içinde mevcuttur.

Güvenlik ve Güvenlik

Siemens, müşterilerinin bilgisinin değerini biliyor ve bu nedenle hassas verilerin kopyalanmasına ve manipülasyonuna karşı kapsamlı bir güvenlik sistemi uyguladı.

SIMATIC S7-300 üç versiyonu normal, F ve Outdoor mevcuttur. Normal olan düşük ve orta seviye performans için çok uygundur ve ondan beklenen tüm görevleri yerine getirir. S7-300F, güvenilirliğin en önemli olduğu arıza emniyetli modüllere sahip emniyetli otomasyon sistemleri için tasarlanmıştır. Son olarak, dış ortam koşullarını ele almak için en iyisi olan S7-300 Outdoor. Kontrolör genişletilmiş mekanik koruma ile inşa edilmiştir ve madencilik, kimyasal, petrol ve gaz vb. Alanlarda kullanım için idealdir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriSiemens