Geçmeli konnektörlere sahip önceden hazırlanmış ve test edilmiş kablolar, zaman tasarrufu sağlar ve zorlu tesis koşullarında montajı kolaylaştırır. Ancak standart ürünler her zaman en iyi çözüm değildir. Özel boyutlar, malzemeler ve bir uçta bir toplu büyüklükten monte edilmiş kablolar dahil olmak üzere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Geleneksel M12 dairesel konnektörlere ek olarak, ürün yelpazesinde M8 ve M5 boyutları ile farklı çiftleşme profillerine sahip veri hatları bulunur. Önceden hazırlanmış, standartlaştırılmış “tak ve üret” çözümleri verimli kurulum ve güvenilir çalışma sağlar.

Dairesel konnektörler hem makine hem de tesis mühendisliği ve robotikte standarttır. Bu uygulamaların ademi merkeziyetçi ve modüler yapısı göz önüne alındığında, prefabrik kablolar, ergonomik, iyi organize edilmiş bir iş yerinden uzak tutulan zorlu tesis koşullarında bile hızlı ve hatasız kurulum imkanı sağlayan ideal uygunluk sunar.

Sağlam M12 dairesel konektörler bu alanda yıllardır değerini kanıtlamıştır. Kompakt ve ağırlığa duyarlı uygulamalar için özellikle robotikte, M8 ve M5 dairesel konnektörler çekici bir alternatiftir. Bunlar M12 çözümleri kadar sağlam ve etkili, sadece daha küçük ve daha hafif. İlgili standartların son tanıtımı, daha küçük boyutlarda olmayı tercih etmenin başka bir argümanıdır. Özellikle, daha önce tüm M5, M8 ve M12 eklenti veri konektörlerini kapsayan IEC 61076-2-101 standardı, gittikçe daha fazla bilgi olması nedeniyle ayrı ayrı standartlara bölünmüştür:

  • M12 geçmeli konnektörler için IEC 61076-2-101
  • M8 geçmeli konnektörler için IEC 61076-2-104
  • M5 geçmeli konnektörler için IEC 61076-2-105
  • Veri iletimi için kullanılan M12 geçmeli konnektörleri için IEC 61076-2-109
  • Güç aktarımı için kullanılan M12 geçmeli konnektörler için IEC 61076-2-111

Hedefe doğru üç yol

Bu geniş kablo yelpazesini hesaba katmak için tüm gereklilikleri karşılayan çoklu özelleştirme seçeneklerine sahip bir ürün ve hizmet paketi sunuyoruz. Her şeyden önce, geleneksel “standartlaştırılmış ürün” varyantı var, ancak “standartlaştırılmış” mevcut ürün çeşitliliğini yeterince tanımlayamıyor.

PUR, PVC ve LSZH‘den üretilmiş, 1, 3, 5 ve 10 m uzunluğunda prefabrik kablolar arasından seçim yapabilirsiniz. Şeffaf etiketleme manşetleri ve geniş renk yelpazesi kurulum sırasında daha net bir genel bakış sağlar. Kablolar M8, M12, M16, 7/8  ve çeşitli ebat ve kodlamalardaki RJ45 geçmeli konnektörlerle temin edilebilir; böylece güç, sinyaller veya veriler için tesisatların açıkça ayrılmasını sağlar. 360 ° koruma, titreşim direnci ve IP65’ten IP69’a kadar koruma, hatasız çalışmayı garanti eder. Hazır kablolar doğrudan çevrimiçi katalog üzerinden sipariş edilebilir. Siparişler, bir parti büyüklüğünden verilebilir.

Alternatif olarak, kullanıcılar her iki tarafta farklı fişlerle veya açık kablo uçları ile aynı olsun, üretilen özelleştirilmiş varyantlara sahip olabilirler. Talep odaklı kablo uzunlukları, fişler, işaretler veya bir toplu büyüklükten renkler ile özel çözümler sunuyoruz. Çevrimiçi yapılandırıcıyı kullanarak kolayca oluşturulabilirler. Hizmete otomatik olarak üretilen teknik belgeler de dahildir.

Son olarak, özelleştirilmiş kablolar da uzmanlarımızla doğrudan temas halinde derlenebilir. Bu şekilde, belirli kablolama düzenlemelerini, özel paketleri ve bireysel markalamaları koordine edebilirsiniz. Farklı kabloların tek bir sipariş numarası altında donatılması da kolay yeniden sipariş vermek için mümkündür. Sorunsuz bir lojistik süreci ve basit parça değişimi için, kablo tespiti için hızlı bir şekilde tanımlanabilmesi için taranabilir bir EAN atanabilir.

Weidmüller Screwty ® – Teknisyenin Uzatılmış Eli

Teslim edildikten sonra, geriye kalan tek şey kablonun kurulması içindir. Bu amaçla, teknisyenler sınırlı alanlarda ve ulaşılması zor alanlarda dairesel konnektörleri vidalamak ve sökmek için yenilikçi bir araç olan Screwty ®‘yi çağırabilir. Vurgu, tek tek ayarlanabilir torktur ve optimum sızdırmazlık sağlar. Ayrıca, makine üreticilerinin DIN EN ISO 9001 kalite yönetim sistemi gereksinimlerini uygulayabileceği anlamına gelir.

Ürün talebi için bize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKategorisiz
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.