Yüksek kullanılabilirlik ve güvenilirliğe sahip kesintisiz bir güç kaynağı olan Galaxy VX ™ üç fazlı UPS’in yılın bir ürünü olarak küresel enerji ve inşaat araçlarından dört ödül kazandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Consulting-Specifying Engineer Magazine tarafından UPS, en iyi ürün kategorisinde bronz madalya kazandı. Zaten Enerji Müdürü tarafından Bugünün, Galaxy VX ™ endüstriyel güç yönetiminde bir fark yaratmak için seçildi, ekipman yöneticilerinin daha hızlı ve daha doğru kararlar almak için bilmesi gerekenler olarak kabul edildi. EC & M tarafından, cihaz en yenilikçi, verimli ve etkili biri olarak ödüllendirildi. Ve Buildings dergisi tarafından daha fazla verimlilik ve ekonomi sağlayan bir ürün olarak kabul edildi.

Galaxy VX ™, çeşitli ortamlarda büyük veri merkezleri ve kritik öneme sahip yüksek güçlü uygulamalar için idealdir ve büyüdükçe ödeme yapabileceğiniz kadar ölçeklenebilir, esnek çalışma modları ve 4 seviyeli invertör içerir. Ürün, tek tek ünitelerde 500 kW ile 1500 kW arasında güç aralıkları sunmak için tasarlanmıştır. Daha yüksek güç yapılandırmaları için birden fazla UPS kullanılabilir. Ek olarak, Schneider‘in güç yönetimi çözümleriyle entegre olur ve BT ortamlarının verimliliğini optimize etmek için esnek çalışma modlarına sahiptir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.