Weidmuller 10 Gbit / s'ye kadar iletim hızları için sahada monte edilebilen RJ45 geçmeli konnektörler sunuyor.

Weidmuller 10 Gbit / s’ye kadar iletim hızları için sahada monte edilebilen RJ45 geçmeli konnektörler sunuyor.

Düz veya açılı kablo yönlendirmeli yeni ve kompakt RJ45 geçmeli konnektörler, kullanıcıların dört farklı yönde çıkış oluşturmasını sağlar. Herhangi bir özel araç kullanmadan, kullanıcılar güvenli bağlantıyı sağlamak için fiş konnektörünü sadece bir dakika içinde üçlü bir delme kontağına bağlar.

Günümüzde, sistemler gittikçe merkezsizleşiyor, bu olay kabin boyutlarının daha da küçülmesini gerektiren bir gelişmedir. Veri aktarım hızı açısından da gereksinimler büyüyor. Öyleyse, insanların kabloları daha dar ve dar alanlarda da yönlendirmeleri gerekiyor. Çoğu zaman, bunların tümü daha düşük iletim performansı, veri kaybı veya sistemin durma sürelerine neden olan bükülmüş veya kopmuş kablolara neden olur.

Weidmüller’in yeni RJ45 geçmeli konnektörleri, bu sorunlara ideal bir çözüm sunar, çünkü kablolar dört yönde (yukarı / aşağı ve sağ / sol) düz veya açılı olarak yönlendirilebilir. Yeni fişler yerinde yaklaşık bir dakikalık etkileyici hızda ve herhangi bir özel alete ihtiyaç duymadan kolayca monte edilebilir.

Gerçekten de öncü ve kompakt RJ45 geçmeli konnektörler etkileyici yerden tasarruf sağlayan bağlantı çözümleri sunar ve uygulamaya uygun kablo yönlendirmesinin yanı sıra, Ethernet bağlantıları için kurulumu kolaydır.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriWeidmuller
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.