Zorlu ortamlar için uygun değişken 14 veri konektörü.

Phoenix Contact‘ın  push-pull Advance veri konnektörleri doğrudan sahaya geleceğe dayanıklı, yüksek hızlı kablolar getiriyor. Push-pull bağlantı teknolojisi ODVA’nın Variant 14 modeline uygundur.

10 gb/sn’ye kadar veri hızları için tasarlanan konnektörler, IP65 ve IP67‘yi kir, toz ve neme karşı korur. 360 derece ekranlama ile elektromanyetik girişime karşı da bağışıklık kazanırlar.

İtme-çekme teknolojisi, kullanıcıların konnektörleri kolayca takıp çıkarabilecekleri anlamına gelir. Bununla birlikte, mekanik bir kilitleme mekanizması, bağlantının istemeden serbest bırakılmasını güvenilir bir şekilde önler.

Seri, 26 ila 22 AWG arasındaki iletken boyutları için tasarlanmış Profinet ve Ethernet sürümlerini içerir. SC-RJ konnektör arayüzlü POF, GOF ve PCF fiberleri için fiber optik sürümleri mevcuttur. Hem düz hem de 45 derece açılı modeller, 9,5 mm’ye kadar kablo çapları için uygundur.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.