Rüzgar türbinlerinin montajcıları ve operatörleri zaman ve maliyetten tasarruf etmek için önemli bir baskı altındadır. Kullanıma hazır olmayan bir rüzgar türbini elektrik üretmez ve şebeke besleme telafisi yapmaz.

Rüzgar türbinleri artan modülerlik ile tasarlanmaktadır. Bu, yapıların esnekliğini artırırken aynı zamanda bileşenlerin değiştirilmesi işlemini de hızlandırır.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Münferit üniteler sadece şantiyeye ulaştıklarında tam bir rüzgar türbinine monte edilir, böylece konektörlerin kullanımı   gerçek bir avantajdır. 

Örneğin, rotor bıçağı ayarı ve rüzgar izleme için tahriklerin yanı sıra kayma halkası düzenekleri veya jeneratör frenleri gibi bileşenler kolayca ve hızlı bir şekilde bağlanabilir ve monte edilebilir. Konektörlerin kullanımı sayesinde, karmaşık el kablolama işlerine artık gerek kalmadı. Bakım durumunda, aşınma veya arızalı parçalar Tak ve Çalıştır işlevi ile hızlı bir şekilde değiştirilebileceği için duruş süresi önemli ölçüde azaltılabilir.

Birçok rüzgar türbini tipi, bir dişli kutusu kullanır; böylece hız ve tork, rotor ve jeneratör arasında eşleşir ve böylece tesisin verimini optimize eder. Konektörler kurulumu hızlandırır: önceden monte edilmiş kablolar ve Han-Eco® ,  Han® HPR  veya  Han® M gibi konektörlerle  , redüktörler arasında gerekli bağlantılar hızla kurulur

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !