Pepperl + Fuchs R20x fotoelektrik sensörler ailesi Endüstri 4.0 ileri görüşlü kavramının bir parçasıdır.

Uyarlanabilirlik, çok yönlülük ve verimlilik, ileri görüşlü bir iş konseptinin üç temel bileşenidir. Endüstriyel otomasyon dünyasında, kullanıcılar işi tamamlamak için ihtiyaç duydukları yenilikçi, uygun maliyetli, çok yönlü araçların oluşturulmasını sağlayarak hızla değişen teknolojilere ayak uydurmaya yardımcı oluyor. Sensörler bu süreç için kritik öneme sahiptir çünkü hassas ölçüm sağlarlar.

Pepperl + Fuchs R20x fotoelektrik sensörler ailesi Endüstri 4.0 ileri görüşlü kavramının bir parçasıdır. Dijital, analog ve IO-Link sinyallerini işleyebilen R20x fotoelektrik anahtar serisi, en yeni nesil uyarlanabilir, güvenilir ve verimli sensörlerdir.

Popüler R10x serileri gibi, R20x sensörleri de ek işlevsellik ve daha uzun menzil ile paralel çözümler gibi bu da kapsamlı bir çözüm platformu sunar. Ek işlevselliklerden bazıları analog çıkış, dönebilen M12 konektörler ve endüstri standardı M4 montaj desenlerini içerir. Tüm R200 ve R201 sensörleri IO-Link, üç ana algılama modunda (dağınık, açılı ve retroreflektif) uyumludur ve aşağıdaki algılama modlarının hepsinde bulunur:

  • diffüz
  • Arka plan bastırma
  • Arkaplan değerlendirmesi
  • Reflektörlü
  • Net nesne retroreflektif
  • Sokmak-ışını
  • Yarı ölçüm
  • Mesafe ölçümü

R20x sensörleri içindeki işleme motoru, kolay kurulum ve eşsiz kullanılabilirlik sağlayan R10x’e çok benzer. DuraBeam lazerleri ve Multi Pixel Technology (MPT), her algılama modu için algılama algoritmasını yönlendirir; Tıpkı R10x gibi, R20x sensörleri de aynı, ışın, dağınık, geri yansıtmalı (polarizasyon filtreli veya net nesne algılaması için), üçgenleme (arka plan bastırma veya arka plan değerlendirmesi) ve aynı mahfazadaki mesafe ölçüm algılama modları sunar.

Peki, R20x serisini akıllıca bir seçenek yapan nedir?

Adapte Olabilirlik

R20x sensörler, fotoelektrik sensör portföyüne büyük esneklik sağlamak için son derece başarılı sensör ailelerinin güçlü işleme motorunu R10x çok yönlülüğü ile birleştirir. Endüstri standardı montaj desenleri, kompakt gövdeler, döndürülebilir konektörler ve dijital / analog / IO-Link sinyal işleme bu sensörleri çok yönlü hale getirir.

Çok Yönlülük

DuraBeam lazer teknolojisi, bir LED’in uzatılmış kullanım ömrünü ancak lazer diyot gücüyle birleştirir. PowerBeam LED’ler, LED sürümlerini, lazer sürümleri gibi geniş bir uygulama yelpazesi için uygun kılar. Muhafazalar bir IP67 / IP69 / IP69K derecesine sahiptir ve R200 ve R201’i en dayanıklı ve en dayanıklı sensörler arasında tutar. Güçlü, keskin, dairesel, odaklanmış bir ışık spotuna sahip R20x sensörleri, orta mesafeli uygulamalarda nesnelerin hassas tespiti ve mesafe ölçümü için idealdir.

Verim

Tüm algılama modları, maliyet ve kurulum çabalarını en aza indirmek için kompakt ve sağlam bir mahfaza içerisinde birleştirilmiştir. IO-Link teknolojisi akıllı üretime ileriye dönük bir yaklaşım sağlarken, geleneksel dijital ve analog çıkışlar aynı modelde hala mevcuttur. R20x sensörleri, konfigürasyon süresini en aza indiren bir potansiyometre ve buton ile entegre edilebilir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.