Banner Engineering‘in endüstride tanınan Q4X lazer mesafe sensörü artık yalnızca net nesne tespiti için tasarlanmış modellerde mevcuttur. Varsayılan net nesne algılama modu ayarına sahip olan Q4X net nesne modeli iki noktalı, dinamik, ön plan ve arka plan bastırma modunu ortadan kaldırır. Bir retro-reflektör gerektirmeden, Q4X sensörü hem hedef mesafedeki hem de hedef yansıyan yoğunluktaki pencere eşiklerini birleştirerek Q4X’in termal formerler, şişirme kalıplama, şişe doldurma, şişe taşıma, shrink-wrap ambalaj gibi net nesne algılama uygulamalarını güvenilir bir şekilde çözmesine olanak tanır ve şişe, kavanoz veya tepsi tespiti.

Banner Engineering Dikey Pazarlama Müdürü Tracy Sherk, “Yalnızca açık veya şeffaf nesnelerle ilgilenen müşterilerimize basit bir algılama çözümü sunmak istedik” dedi. “Q4X net nesne algılama modeli, açı ve şekilden bağımsız olarak şeffaf ve zorlu nesneleri algılamak için kullanıcılara sahada hazır bir sensör sunar.”

Basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunan Q4X, kolayca görülebilen, açılı dört basamaklı bir ekranda birden fazla görüş noktasından kolayca görüntülenen parlak bir okuma içerir. Q4X ayrıca, ekranın altına uygun bir şekilde yerleştirilmiş üç dokunsal düğmeyi kullanarak sezgisel kullanıcı kurulumu sunar.

Q4X, IP67, IP68 veya IP69K değerlerine sahip sağlam gövde ile inşa edilmiştir, ıslak ve yüksek basınçlı yıkama ortamlarında kullanım sağlar, dayanıklı FDA sınıfı paslanmaz çelik, mekanik darbelere, sıkma, aşırı titreşim ve agresif temizleme prosedürlerine karşı dayanıklıdır.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.