Banner Engineering, sektörde tanınan Q4X lazer mesafe sensörü’nün artık çift ayrık çıkışlı ve IO-Link konfigürasyonlu olduğunu duyurdu. Çift ayrık çıkışlar, Q4X’in zorlu yüksek / düşük izleme dolum seviyesi veya dansçı kolları uygulamalarını çözmesine olanak tanırken, IO-Link uzaktan yapılandırma, sensör yedekleme ve daha kolay koruyucu bakım sağlar.

Q4X çift kanal sensörü, zor uygulamaların daha kolay kurulumu için pencere boyutu ve ofset kontrolü, yüksek hızlı sayım için PLC programlamasını azaltmak için toplayıcı ve analog çıkışa alternatif olarak darbe frekans modülasyonu (PFM) çıkışı gibi gelişmiş performans özellikleri sunar. Ek olarak, IO-Link noktadan noktaya seri iletişim protokolü, cihaz ve olay verilerine uzaktan erişim kolaylığı ve daha hassas, dijital veri iletimi sağlar.

Banner Engineering Teknik Pazarlama Mühendisi Brad Ragozzino, “Müşterilerimizin en zor mesafeye dayalı algılama uygulamaları için güçlü bir çözümle donatılmalarını sağlamak için Q4X sensörünü sürekli olarak geliştirmek için çabalıyoruz” dedi. “İkili ayrık çıkışların ve IO-Link’in ek yetenekleri, müşterilerimizin tek bir sensörle daha da fazla uygulama çözmelerini sağlayarak onu en üst düzey problem çözücü haline getiriyor.”

Q4X, 0,5 mm’ye kadar olan ve 300 mm’ye kadar olan yükseklik değişikliklerini tespit edebilme özelliğine sahip olan Q4X, siyah plastik üzerine siyah köpük, metal önünde siyah kauçuk, çok renkli ambalajlama ve çok renkli ambalaj ve tüm renklerin hedefleri. Ayrıca net nesne tespiti ve hata geçirmezlik uygulamaları için de idealdir.

Basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunan Q4X, kolayca görülebilen, açılı dört basamaklı bir ekranda birden fazla görüş noktasından kolayca görüntülenen parlak bir okuma içerir. Q4X ayrıca, ekranın altına uygun bir şekilde yerleştirilmiş üç dokunsal düğmeyi kullanarak sezgisel kullanıcı kurulumu sunar.

Q4X, IP67, IP68 veya IP69K değerlerine sahip sağlam gövde ile inşa edilmiştir, ıslak ve yüksek basınçlı yıkama ortamlarında kullanım sağlar, dayanıklı FDA sınıfı paslanmaz çelik mekanik darbelere, sıkma, aşırı titreşim ve agresif temizleme prosedürlerine karşı dayanıklıdır.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKategorisiz
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.