Phoenix Contact Plug-in SEC’in push-in bağlantı teknolojisine sahip dünyanın ilk Tip 3 aşırı gerilim koruması, endüstriyel güç kaynağından yüksek düzeyde koruma sağlar. Push-in bağlantı teknolojisi, ürünlerin hızlı ve aletsiz kurulumunu gerçekleştirmenizi sağlar.

Endüstriyel güç kaynağının korunması sayesinde servis ömrü ve sistemin kullanılabilirliği artar. Bağlanabilir ürünler aşırı gerilim korumanın kolaylıkla kontrol edilmesini ve korunmasını sağlar. Takılabilir uzaktan kumanda kontağını; koruma cihazının bulunduğu yerde ve kontrol odasında çalışma durumunu tanımlamak için kullanabilirsiniz.

5 kA dereceli deşarj akımına sahip 2/3 tipinde bir koruyucu cihaz olarak, bu aşırı gerilim koruma cihazı aynı zamanda daha küçük harici uygulamalar için de uygundur. Uluslararası sertifikalar ve onaylar sayesinde küresel kullanım mümkündür. Ürün portföyünde ayrıca vidalı bağlantı teknolojisine sahip ürünler bulunur. 24 V ila 230 V AC / DC arasındaki çeşitli voltaj versiyonları ürün yelpazesini genişletmektedir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKoruma Cihazı
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.