PSR TRISAFE, Phoenix Contact‘ın yeni güvenlik kontrol cihazıdır.

Acil durdurmalardan güvenlik kapısı izlemeye kadar makinelerde ve tesislerde tüm emniyet devrelerinin tümü tek bir emniyet kontrolörü kullanılarak izlenebilir. 20 güvenlik giriş sinyali bu çok ince 67,5 mm güvenlik kontrolörü tarafından izlenebilir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Örneğin: PSR-TRISAFE 10’a kadar çift kontaklı acil durdurmayı izleyebilir. Ayrıca, dört güvenlik kategorisi 4 çıkışı ve “test darbesi”, alarm (yardımcı) ve topraklama anahtarlaması için çıkışlar sağlar. “Güvenli Konfigürasyon” yazılım paketi kullanılarak konfigürasyon çok kolaydır. Programlama bilgisi gerekmez. Sürükle ve bırak işlevi, yeni bir güvenlik ekipmanının sisteme hızlı ve kolay bir şekilde entegre edilmesini sağlayan birkaç fare tıklatmasıyla güvenlik denetleyicisini yapılandırmak için kullanılır. Güvenli Konfigürasyon yazılımı, güvenlik tasarımının donanım bağlı olmadan test edilmesini sağlayan endüstri lideri bir simülasyon moduna sahiptir. Bu tamamen işlevsel yazılım paketini ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve lisans ücreti yoktur.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact