PSR-MXF çok fonksiyonlu emniyet rölesi, Phoenix Contact PSR emniyet rölesi hattına yapılan en yeni ektir. Bu röle, küçük ve orta ölçekli makine üreticilerinin maliyeti düşürmesine ve yerden tasarruf etmesine yardımcı olabilir. PSR-MXF, üç taneye kadar çift kanallı güvenlik sensörünü kabul eder: iki yerel, bağımsız sensör devresi ve aynı anda kapanma için kullanışlı, geçersiz bir güvenlik devresi. Bu güvenlik devresi ile bir güvenlik rölesi, aksi takdirde üç güvenlik rölesi veya yapılandırılabilir bir güvenlik rölesi gerektiren bir işi yapabilir.

PSR-MXF, iki geleneksel güvenlik çözümü türü arasındaki boşluğu kapatıyor. Örneğin, bazı mühendisler, serideki birkaç emniyet sensörünü tek bir röleye bağlayarak acil kapatma işlemini gerçekleştirir. Bu tasarım ucuz ve basit olmasına rağmen, teşhis yeteneklerinin kaybına neden olur ve sistemdeki kritik güvenlik arızalarını maskeleyebilir. Daha kapsamlı bir çözüm, sensörleri ayrı ayrı rölelere bağlamak veya yapılandırılabilir güvenlik sistemleri kullanmaktır; ancak, geleneksel güvenlik röleleri genellikle pahalıdır ve yapılandırılabilir sistemler genellikle aşırı boyutlandırılır. PSR-MXF ile mühendisler, gelişmiş bir güvenlik yeteneklerini rekabetçi bir fiyat seviyesinde elde ediyorlar.

22,5 mm’lik kompakt boyutta, PSR-MXF en yüksek güvenlik seviyesine sahiptir: SIL 3, Kategori 4 ve PLe. Ayrıca, PSR-MXF, yalnızca basitleştirilmiş tel yapılandırmalarına bağlı olarak sıfır yazılım veya turnike konfigürasyonları gerektirir. Röle, push-in teknolojisi dahil olmak üzere dört farklı tipte bağlantı teknolojisinde mevcuttur.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.