RSL 400 Leuze Electronic olağanüstü bir lazer tarayıcı ve geniş tarama aralığı, güvenilir çalışma ve sağlam yapı vurgulanmaktadır. 8.25 metreye kadar çalışma aralıklarına, 270 derecelik tarama açısına ve dört koruyucu alanı aynı anda izleyebilme özelliğine sahip olması, çoklu tarayıcılar için mükemmel bir hepsi bir arada yedek olmasını sağlar.

rsl400-parlama-içinTarayıcı özellikle PROFINET ile entegrasyon sunan, bağlantı söz konusu olduğunda güçlüdür. Bu, farklı koruma ve uyarı alanı yapılandırmaları arasında geçiş yapmayı gerektiren uygulamalarda becerikli olmasını sağlar. Güvenli haberleşmeye ek olarak, bu entegrasyon arayüzü teşhislerin merkezi erişim noktaları üzerinden kontrol edilmesini sağlar.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Standart M12 bağlantı teknolojisi veya AIDA uyumlu arayüzler, entegrasyonu hızlı ve güvenilir kılan iletişim için kullanılır.

PROFINET üzerinden ağ entegrasyonunun bir özeti aşağıdaki gibidir:

  • Yıldız, çizgi ve halka topolojilerinde kullanılabilirlik sunan entegre 2 portlu anahtar
  • Eşzamanlı gerçek zamanlı iletişim ve PROFINET uygunluk Sınıf C desteklenir
  • Paralel erişim, PLC’nin bütünlüğü riskini en aza indirir

Tarayıcı, son derece güvenilir ve etkili yazılım yeteneklerine sahip olmanın yanı sıra, çıkarılabilir bir bağlantı ünitesi sunarak ağ kesintileri gibi genel bağlantı sorunlarını akıllıca çözerken, yanal kablo girişleri ve M12 konektörleri kurulum yüksekliğinin minimum kalmasını sağlar.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriLeuze Electronic