Otomasyonda minyatürleştirme eğilimi, ancak altyapının tüm alanlarında tutarlı bir şekilde uygulandığı takdirde başarılı olacaktır. Saha cihazları ve kontrolörleri gittikçe küçülüyor, fakat güç için iştahları azalmıyor.

Küçük uygulamalara sinyal, veri ve ayrıca yeterli güç sağlayabilmek için HARTING şimdi yeni L kodlu M12 Gücü’nü sunuyor. Cihaz üreticileri bu bağlayıcıyı minyatür bir arayüzle güç sağlamak için kullanabilirler. Önceki 7/8 “çözümlerden çok daha küçük boyutlarla, yeni minyatür konektörlerin ürün grubuna aittir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Şimdi sinyallere ve verilere ek olarak daha fazla güç iletilmelidir.

Dijitalleştirme bağlamında minyatürleştirme, yalnızca aygıtlar ve sensörler değil, tüm altyapının küçüldüğü zaman da başarılı olabilir. Üç yaşam hattının tamamı için kablolar, konektörler ve soketler aynı anda küçültülmelidir. Uzun süredir, sinyal ve Ethernet konektörleri işleri zayıflamanın odağı olmuştur.

Amaç, I / O’lar ve merkezi kontrolörler için daha yüksek bir arayüz yoğunluğuydu (ve hala öyle). Entegre Endüstrinin bir parçası olarak, kontrolörler ve küçük endüstriyel bilgisayarlar gittikçe küçülüp gittikçe merkezileşmedi.

Amaç, I / O’lar ve merkezi kontrolörler için daha yüksek bir arayüz yoğunluğuydu (ve hala öyle). Entegre Endüstrinin bir parçası olarak, kontrolörler ve küçük endüstriyel bilgisayarlar gittikçe küçülüp gittikçe merkezileşmedi.

Küçük bağlantı çözümleri veri ve sinyaller için zaten mevcut olsa da, üçüncü yaşam hattı için yeni bir standart arayüz gerekiyordu: güç kaynağı. 7/8 “arayüzü şu ana kadar tercih edilen bir araç olmuştur. Ancak, bu yaygın olarak kullanılan bağlantı bugün birçok uygulama için çok büyüktür.

Bir bakışta avantajlarınız:

  • Yeni M12 Güç standardına uygundur
  • Küçük yer kaplamalarına rağmen 0,75 kW ile yüksek performanslı
  • Mevcut minyatürleştirme, modülerleştirme ve kişiselleştirme eğilimlerine tam olarak uygun

Daha küçük bir formatta daha fazla güç kullanma zamanı. HARTING şimdi 63V / 16A DC güç kaynağı için yeni standart konektör olarak L kodlamada çok daha küçük M12 Gücü sunuyor. IEC 61076-2-111’e göre standardize edilmiştir ve Profinet Kullanıcı Organizasyonu tarafından yeni standart güç konektörü olarak desteklenmektedir. Bu, üreticiler ve kullanıcılar için güvenli bir yatırım olmasını sağlar ve yeni bir minyatürleştirme standardı olarak konsolide eder.

M12 Power, cihaz bağlantısındaki minyatürleştirme için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Uygulamanın kendisi yalnızca tüm arayüzleri küçüldüğünde küçülebilir ve yerden tasarruf sağlayabilir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !