Phoenix Contact push-in bağlantı teknolojisini (PT) CONTACTRON ELR-H3 ve ELR-H5 hibrid motor marş ailesine ekledi. Kanıtlanmış push-in teknolojisi, ekleme vidalarını geleneksel vida sonlandırmasına kıyasla yüzde 50’ye kadar azaltır ve kurulum için hiçbir alet gerektirmez. Çekme kuvveti için IEC gereksiniminin beş katı olup yüksek titreşimli ortamlarda bile güvenli bağlantı sağlar.

Orijinal vidalı bağlantı modülleri gibi, ELR-H3 ve ELR-H5’in PT versiyonları ileri ve geri motor işlemlerinin, ayarlanabilir aşırı yüklenmelerin ve bir acil durdurma fonksiyonunun bir karışımını sağlayabilir. Düzgün bir şekilde seçildiğinde, bir motor yol vericisi, tek bir ünitede dört adede kadar motor kontrol işlevi sunarken SIL 3 PLe‘ye kadar bir güvenlik çözümü sağlayabilir.

CONTACTRON hibrit motor yol vericiler, küçük bir form faktörü, aşınmasız çalışma, kolay DIN rayına montaj kurulumu ve düşük voltaj ve hat voltajı kontrol yapılandırmalarına sahiptir. Bu özellikler mevcut alanı arttırır ve ilave bileşenlere ihtiyaç duymadan ve elektromekanik kontaktörlerde meydana gelen aşınma olmadan kabin tasarımını kontrol etmek için esneklik katar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.