Phoenix Contact, elektrik panelindeki neredeyse tüm kritik bileşenleri yerine getirebilecek çok az çözüm sağlayıcıdan biridir. Bunu kanıtlamak için, Phoenix Contact farklı özellik ve özelliklere sahip çok çeşitli Zamanlayıcı Röleleri sunar.

Phoenix Contact’ın ultra dar zamanlayıcı röleleri, endüstrideki en ince form faktörünü sunar. Bu seri, tasarımı piyasadaki en köklü ince tip röle olan denenmiş ve test edilmiş PLC Arayüz Rölesinden ödünç almaktadır. Bu zamanlayıcı rölenin gövdesi 6.2mm‘dir ve alanın giderek artan bir prim olduğu sektörde gerçek bir yer tasarrufu sağlar. Yer tasarrufu, geleneksel tasarımlara kıyasla %70 oranında olabilir. Zaman, zamanlayıcı rölesinin önünde de net bir şekilde görülebilir ve ayar düğmesi üzerinde kolayca ayarlanabilir. Bağlantı seçimi olarak Push-In teknolojisine sahiptir ve vidalı bağlantıların gevşemesine neden olabilecek titreşimli bir ortamda kurulu uygulamalar için popüler kılar. Modül yelpazesi şunları içerir: açma gecikmesi (voltaj kontrollü), kontrol kontağı ile açılma gecikmesi, kontrol kontağı ile kapanma gecikmesi ve darbe ile başlayan yanıp sönme fonksiyonu. Zaman aralığı 0,1 ile 300 dakika arasında mevcuttur.

Phoenix Contact’ın diğer zamanlayıcı röleleri, çok fonksiyonlu ETD zaman röleleridir. Bu zaman röleleri sadece 22,5 mm olup, çok fonksiyonlu bir zaman rölesi türü için nispeten incedir. Bu aralık, ayarlanabilir darbe ve duraklama sürelerinin yanı sıra iki ayarlanabilir süreye ayarlanabilir bir zaman içerir. İşlevler arasında duraklama veya darbe ile başlayan anahtarlama modu, yanıp sönme, kontrol kontağı ve voltaj kontrol cihazı ile açılma gecikmesi, geçiş kontağa geçme ve daha pek çok şey sayılabilir. Ayarlanabilir zaman aralığı 50ms ila 100 saat arasındadır. Ayrıca 24 ila 240 VAC ve VDC güç kaynağı aralığı sayesinde dünya çapında kullanıma uygundur.

Bunun yanı sıra, Phoenix Contact 17,5 mm‘de daha kompakt olan BL serisi çok işlevli zaman rölelerine sahiptir. Bu model, çok fonksiyonlu röle için 2’ye kıyasla bir kayan geçiş kontağı ile daha ekonomik olan daha temel uygulamalar için uygundur. 50ms ila 1 saat arasında bir zaman aralığı vardır.

Phoenix Contact RIFLINE serisi röleye entegre edilebilen bir zaman rölesi sunar. Bu yenilikçi tasarım ile müşteri, 2PDT gerekliliklerinden daha fazlasına sahip bir çözüme sahip olabilir. Aslında, bu zamanlayıcı modülü RIF1‘e kadar RIF4 röle serisine takılabilir. Fonksiyonlar arasında açma gecikmesi, geçiş yapan kontakt ve puls üreteci bulunur. Zaman 0,5 saniye ile 100 dakika arasında değişmektedir.

Ürün talebi için bize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriRöle
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.