MarketsandMarkets Research’e göre, küresel güç izleme pazarının 2017’den 2022’ye %5.76’lik bir CAGR’da büyüyeceği ve 2022’ye kadar 5.57 milyar USD’lik bir piyasa büyüklüğüne ulaşacağı tahmin edilmektedir.

Güç izleme pazarı, donanım, yazılım ve hizmetler olmak üzere 3 ana bileşene ayrılmıştır. Donanım bileşeni, özellikle güç kaynağı sağlamak ve tesisin çalışma süresini artırmak için özellikle imalat ve proses endüstrisindeki akıllı sayaçların ve onun iletişim ve ölçüm cihazlarının konuşlandırılmasının artması nedeniyle yükseliyor.

Enerji Ölçer

Phoenix Contact 2011’den beri akıllı sayaç trendine başladı ve pazar sürekli çift haneli değerlerle büyüyordu. EMPro enerji ölçüm cihazları, makinelerin ve sistemlerin karakteristik elektrik verilerini tespit eder ve izler. EMPro aşağıdaki avantajlarla tasarlanmıştır:

  1. Yerinde veya web sunucusu işlevi aracılığıyla ölçülen değere doğrudan erişim
  2. Yerinde veya Ethernet iletişimi yoluyla veya PC’deki tümleşik web sunucusu üzerinden kolay cihaz yapılandırması
  3. İletişim modülünü kullanarak esnek ağ bağlantısı ve kontrol merkezinde daha ileri işlemler için kullanılabilir
  4. Ölçüm cihazı, müşterinin gelecekteki gereksinimlerine göre büyümek amacıyla yeni fonksiyonlar içerecek şekilde genişletilebilir

Enerji akışı izleme ve veri kaydı

Ağ özellikli EMPro, merkezi elektriksel ve yerinde karakteristik elektrik verilerini izlemek için kullanılabilir. Kompakt kontrolör, prosesin tüm enerji özelliklerini toplayabilir ve bunları SQL veritabanına kaydeder.

Güç ölçer

Enerji sayaçlarının üzerine, Phoenix Contact ayrıca 2018’de akım trafosu ölçümü ile aktif güç ölçümü için güç sayaçları üretti ve ölçüm cihazı (MID) yönergesine uygun olarak onaylandı.

Ürün talebi için bize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.