Merkezi Blomberg Ostwestfalen-Lippe Almanya’da bulunan Phoenix Contact, endüstriyel otomasyon, ara bağlantı ve arayüz çözümleri üreticisidir. Şirket, terminal blokları, röleler, konektörler, sinyal koşullandırıcılar, güç kaynakları, kontrolörler ve PLC’ler, I / O sistemleri, Endüstriyel Ethernet, kontrolör sistemi kablolaması, PCB terminal blokları ve konektörleri ve dalgalanma bastırması geliştirir. Ayrıca Phoenix Contact, ModbusDeviceNetEtherNet / IP, CANopenPROFIBUS ve PROFINET için ürünler üretir.

1923 yılında Almanya’nın Essen şehrinde kurulan şirket, 2017 yılında yıllık satışları 2.2 milyar Euro (yaklaşık 2 milyar ABD Doları) aştı. Phoenix Contact 10’dan fazla ülkede üretim yapmaktadır: Almanya, ABD, Çin, Hindistan, Polonya, Yunanistan, Brezilya, Türkiye, İsveç ve Arjantin ve 50 uluslararası iştirakte 12.900 çalışan istihdam etmektedir. Phoenix Contact’ın endüstriyel çözümlerinden bazı örnekler: Devre kesiciler, Kontrolörler ve PLC’ler, Siber güvenlik ve Uzaktan Bağlantı, I/O Sistemleri: IP20 Uzak I/O (Inline ve Axioline F), IP67 Uzak I/O (Fieldline), Endüstriyel Konektörler, Kablolar ve Kordonlar, Endüstriyel Ethernet, Endüstriyel PC, İşaretleme ve Etiketleme, PCB Kutuları, Güç Kaynakları ve UPS, Röle Modülleri, Sinyal koşullayıcılar, Dalgalanma koruması, DCS ve PLC için Sistem Kabloları, Klemensler, Kablosuz Veri İletişimi. Phoenix Contact’ın başlıca ürünleri: “Klemens, Konnektör, M12 Connector, Motor Starter, M12 4 Pin, Opto Relay, Parafudr, Çift Katlı Klemens, Etikat Makinası, RJ45, x200, x400, Yaprak Röle, ZB5, ZB6, Zener Barrier, UT4, UK5N, UT 2.5, Wirefox, SSR Relay”. Kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda Maxel Endüstri olarak sizleri elektrik ve elektronik dünyası için en iyi hizmeti sunuyoruz. Phoenix Contact gibi güçlü marka bayisi olarak uluslararası kalite standartları doğrultusunda, tüm Türkiye’de sizlere en iyi çözümleri sunmak için destek vermeyi sürdürmekteyiz.

Phoenix Contact 2020 Güncel Fiyat listesine ve kampanyalarına aşağıda ki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Phoenix Contact 2020 Fiyat Listesi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact