Phoenix Contact Çözümleri

Binaların teknolojilerinde gelişmeler olması geçici bir moda olarak görülmemelidir. Gelişen teknoloji ile birlikte binalardaki teknolojilerde değişiklik göstermektedir. Günümüzde akıllı bina isimli uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalar kullanıcıların ihtiyaçlarına göre hareket etmektedir. Bunun dışında yaşam konforu da sağlamaktadır.

Phoenix Contact ile geleneksel binaların ve yeni teknoloji ile üretilmiş binaların verilerini birbirine bağlamak mümkündür.

Cihaz Üreticileri Çözümleri

PCB klemensler ile geçmeli konnektörler cihazların imal edilmesinde çok önemlidir. Bu ürünlerin güvenilir olması oldukça önemlidir. Fakat son zamanlarda bu cihazlar minyatür bir şekilde üretilir. Bu da kullanış kolaylığı sağlamaktadır. cihazların tasarımlarında değişiklikler yapılarak daha kullanışlı olması adına çalışmalar yapılmaktadır.

Phoenix Contact çözümleri teknolojiye uygun bir şekilde oldukça yenilikçidir. Standartlarında ötesinde çok daha yeni ve gelişmiş çözümler sunmaktadır.

Demiryolu Endüstrisi İle İlgili Çözümler

Phoenix Contact uzun yıllardır demiryolu sektöründe çalışmalar yürütmektedir. Demiryolunda faaliyet gösteren taşıtlar ve bu taşıtlar ile ilgili sinyal sistemleri açısından sürekli çalışmalar yapmaktadır. Phoenix Contact 2008 yılından bugüne IRIS tarafından onaylıdır.

Denizcilik ve Offshore Çözümleri

Modern denizcilikte güvenlik ve konfor oldukça önemlidir. Talep sürekli özel gemilere ve konforlu offshore araçlarına doğru kaymaktadır. Bu nedenle de bu alanlarda çalışmalar yapmak oldukça önemlidir. Şirket bu konu ile ilgili çalışmalar yürütmektedir.

Phoenix Contact Başlıca Ürünleri

Devre kesiciler, Kontrolörler ve PLC’ler, Siber güvenlik ve Uzaktan Bağlantı, I/O Sistemleri: IP20 Uzak I/O (Inline ve Axioline F), IP67 Uzak I/O (Fieldline), Endüstriyel Konektörler, Kablolar ve Kordonlar, Endüstriyel Ethernet, Endüstriyel PC, İşaretleme ve Etiketleme, PCB Kutuları, Güç Kaynakları ve UPS, Röle Modülleri, Sinyal koşullayıcılar, Dalgalanma koruması, DCS ve PLC için Sistem Kabloları, Klemensler, Kablosuz Veri İletişimi. Phoenix Contact’ın başlıca ürünleri: “Klemens, Konnektör, M12 Connector, Motor Starter, M12 4 Pin, Opto Relay, Parafudr, Çift Katlı Klemens, Etikat Makinası, RJ45, x200, x400, Yaprak Röle, ZB5, ZB6, Zener Barrier, UT4, UK5N, UT 2.5, Wirefox, SSR Relay”. Kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda Maxel Endüstri olarak sizleri elektrik ve elektronik dünyası için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Elektrik Tesisatı Çözümleri

Phoenix Contact ürünleri kolay ve güvenilir bir şekilde monte edilebilmektedir. Oldukça geniş bir alanda ürün gamı bulunmaktadır. Ürünler uygulama olarak ise her zaman çok yönlüdür.

E-Mobilite Çözümleri

E-mobilite doğa dostu mobilitelere geçiş için oldukça önemlidir. Bu tarz araçların şarj sürelerini artırmak ve daha konforlu olmaları açısından sürekli çalışmalar yapılmaktadır.

Yüksek Güçlü Şarj yöntemi sayesinde bu tarz araçların şarj olma süreleri dakikalara kadar indirilmiştir. E-mobilite araçlarının gelişimi ve yaygınlığının artması açısından bu oldukça önemli bir adımdır.

Enerji Çözümleri

Güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, yenilenebilir enerji sektöründe Phoenix Contact çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket bu konuda çeşitli ve ciddi çalışmalar yürütmektedir.

Enerji Verimliliği Çözümleri

Şirket otomasyon sektöründe de uzman olan ve başarılara imza atmış bir partner olma özelliğine sahiptir. Enerji yönetimi ile birlikte enerji tüketimi hedefleri belirlenebilir ve bu yönde adımlar atılabilmektedir.

Phoenix Contact 2020 Güncel Fiyat listesine ve kampanyalarına aşağıda ki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Phoenix Contact 2020 Fiyat Listesi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriPhoenix Contact