Phoenix Contact‘ın yeni PLC Mantık sistemi, “akıllı” bir röle sistemi yaratarak, temel programlanabilir mantık özelliğini şirketin PLC röleleri ile birleştirir. PLC Mantık sistemi, mantığı doğrudan sekiz adet PLC Rölesi bloğuna takılan küçük bir modülde barındırır. Bağımsız bir denetleyiciye olan ihtiyacı ortadan kaldıran PLC Logic, yerden tasarruf sağlar ve bakımı kolaylaştırır.

Takılabilir mantık modülleri, çok çeşitli Phoenix Contact’ın elektromekanik ve katı hal röleleriyle uyumludur ve çeşitli voltaj aralıklarında bulunur. Sekiz röleye bağlandığında, PLC Logic sisteminin tamamı yalnızca 50 mm genişliğinde ölçer. Çalışırken değiştirilebilir röle özelliği sayesinde, bireysel röleler tüm sistemi kapatmadan değiştirilebilir.

Her röle kanalı, genişletme modüllerinin kullanımıyla, 16 ila 48 I / O noktasından bir giriş veya çıkış olarak yapılandırılabilir. Mantık modülleri, ikisi analog giriş (0-10 V) olarak tanımlanabilen sekiz adet entegre dijital girişe sahiptir.

LOGIC + programlama yazılımıyla, kullanıcı sistemi yapılandırmak için basitçe sürükleyip bırakabilir. Yazılım ayrıca zamanlayıcı, sayaç, eşik ve diğer seçenekleri yapılandırmak için komutlar içerir. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.