Sensör teknolojisi ve entegrasyonu robot tasarımında çok tartışılan bir konudur. Düzgün bir entegrasyon sağlamak için, bağlantı bileşenlerinin veri hızları, çevresel etkilere karşı koruma ve ön montaj için seçenekler açısından yüksek gereksinimleri karşılaması gerekir. Böylece, konnektörlerin de yardımıyla, robot ortamlarını keşfetmek için kameralar ve 3B tarayıcılar gibi giderek daha fazla sensör kullanıyor.
Akıllı kamera robot sistemleri yardımı ile montaj faaliyetleri,kalite kontrolleri ve malzeme taşıma işleri gittikçe daha fazla uygulanmaktadır. HARTING bu uygulamalar için optimum çözümler sunar. Müşteri spesifikasyonlarına göre, farklı koruma dereceleri için çözümler mevcuttur.

IP65 / IP67 koruma derecesine ihtiyaç duyulduğunda, aşağıdaki bileşenler olası bir çözüm sunar:

  • Kamera arayüzü: HARTING M12 X kodlu veya PushPull RJ45
  • Kameradan eksen 3’e kadar tüm kablo montajları,olası arayüzler: M12 Panel Besleme / PushPull / Kablo-Kablo veya Han-Modular ® Twin
  • Koldan robot ayağa komple kablo montajı, arabirim seçenekleri: Han ® RJ45modülü veya Han ® Gigabit modülü
Üretim robotları oryantasyon ve kontrol için kamera kullanıyor, konnektörler verilerin güvenilir şekilde iletilmesini sağlıyor.
Gereken modül sayısı, robotun teknik özelliklerine bağlıdır. Han-Modular ® uygulayarak her zaman uygun çözümü bulabilirsiniz. Standart boyutlu bir konnektör muhafazası altı ayrı modüle kadar (Han ® 24 B kaput / mahfazada) yeterli alan sağlar.

Han-Modular ® serisi, güç ve sinyallerin endüstriyel yaşam çizgileriyle ilgili bireysel müşteri gereksinimlerine göre uyarlanmış çözümleri yapılandırmak için de kullanılabilir. Han ® C, Han D ® veya Han E ® gibi farklı kontak tipleri için sayısız modül ve örneğin; 4 A, 10 A, 16 A veya 40 A aralığındaki akımlar için izin verilen nominal voltaj değerleri 1000 V’a kadar maksimum 50 V olabilir. Bununla ilgili sonlandırma tekniklerinin Han-Modular ® serisi içerisinde mevcut olması özellikle uygundur. Böylece, HARTING konnektörlerirobotların çalışma ortamlarına verimli bir şekilde entegrasyonunu sağlar.

Özellikle, sorunsuz çalışması için gerekli olan parazitsiz veri aktarımını sağlarlar.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKategorisiz
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.