Beklentiyi karşılayacak ve ihtiyaçları en iyi şekilde giderecek yapı altında sistemleri bir araya getiren Omron, her açıdan akılcı çözüm yöntemleri sunuyor. Özellikle zorlu otomasyon süreçlerine en yeni çözümler sağlayacak sistemler, kurumsal bir anlayışla bütün farklı firmalar için desteklenmektedir. Arz-talep dengesini en iyi şekilde karşılamak ve makinelerin sorunsuz çalışmasını sağlamak amaçlı, ihtiyacı uygun çözümler ile profesyonel bir destek sunan firmalar içerisinde yer alıyor.

 Farklı Firmalardaki Makineler İçin Omron Çözümleri

Sektöre bağlı olarak farklı firmalarda değişik makineler otomasyon sistemi altında çalışır. Özellikle endüstri 4.0 üzerinden geçiş yapıldıktan sonra sistemler çok daha etkin bir yapı altında kullanılıyor. Tabii tüm makineler için akılcı çözümler üzerinden kaliteli hizmet elde etmek büyük öneme sahiptir. Bu konuda uluslararası çapta sağladığı hizmet ile Omron Güç Kaynağı çözümleri bir adım öne çıkıyor. Özellikle makine gelişimini güçlendirmek amacıyla ele alınan çözümler, çalışmaların daha sistematik ve hızlı şekilde gerçekleşmesine olanak vermektedir. Ayrıca daha yüksek seviyede performans sağlamak için paylaşılan çözümler, sektöre bağlı olarak düzenli üretim imkanı vermektedir.

 Makinelerin Bir Arada Çalışması İçin Omron Çözümleri

Yeni nesil teknolojik sistemler altında Endüstri 4.0 makinelerin bir arada çalışmasına imkan veriyor. Entegre bir sistem doğrultusunda otomasyon tek bir portal üzerinden kontrol edilmekte, üretim hatasız ve sorunsuz gerçekleşmektedir. Tabii bu çalışmaların aralıksız devam edebilmesi için, düzenli olarak alınacak yardım ve çözüm çok önemlidir. İşte bu çözümler için devreye omron firma çözümleri geliyor. Otomasyon ihtiyaçları konusunda doğru çözümleri elde edebilmek amaçlı, firma deneyim ve belgesi ile en iyi şekilde destek sağlamaktadır.

Omron Güç Kaynağı Başlıca Ürünler

5A Güç Kaynağı, 12V Güç Kaynağı, 24V Güç Kaynağı, 10A Güç Kaynağı, 20A Güç Kaynağı, 24VDC Güç Kaynağı

 Birbirinden Farklı Çözümler ile Omron

Her sektöre uygun şekilde farklı çözümler omron firması bünyesinde destekleniyor.

– Robotik hizmetler

– Emniyet hizmetleri

– Saha hizmetleri

– Onarım hizmetleri

– Endüstri 4.0

– Paketleme ve pano üretimi

– Otomotiv sektörü

– Yiyecek ve içecek sektörü

Bu şekilde akla gelecek pek çok farklı sektör adına gelişmiş yeni nesil sistemler ışığı altında çözüm yöntemleri sunulmaktadır. Bu çözümlere güvenli şekilde ulaşabilmek için verilen hizmet ve ürünlere ulaşmak yeterlidir.

OMRON 2020 Güncel Fiyat listesi ve kampanyalarına aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

OMRON 2020 Fiyat Listesi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriOmron