Kablosuz teknoloji son yıllarda, kullanılamadığı birkaç uygulamanın olduğu noktaya taşındı. Kablosuz teknolojinin bariz gereksinimi, çok pahalı olduğu yer (kablo ve bakır maliyeti) veya kablo kullanmanın imkansız olduğu durumdur.

Örnekler:

  • Binalar arasında
  • Karayolları boyunca
  • Havaalanı pistleri
  • Su genelinde
  • Üçüncü taraf mülkiyeti karşısında
  • Yürüyen merdivenler / asansörler
  • Vinçler
  • Uzun mesafe kablo bağlantıları (Ethernet 100 metre sınırlama)

Liste uzayıp gidiyor.

Kablosuz, üretim hattı genişletme veya farklı ürünler için düzenli olarak değiştirme gerektiren modüler bir sistem gibi gereksinimin değişebileceği durumlarda da kullanılabilir. Aynı zamanda, kablosuz uygulamanıza veya sisteminize uygun bir erişim noktası sağlar. Tabii ki sadece bir kablosuz teknoloji yok, uygulamanıza uyacak bir seçenek var ve aşağıda bazı örnekler var.

Bluetooth multiplex

Bu yapılandırmaya gerek olmadan basit bir çözümdür. 16 dijital girişe 16 dijital giriş / 2 analog çıkış – 2 analog çıkış – her iki yönde de. 100 metreye kadar basit bir kablosuz çözüm.

RadioLine

Basitleştirerek, bu sistem, I / O önündeki başparmak tekerleklerini ve radyo birimlerini kullanan hızlı bir kurulum sistemine sahiptir ve çeşitli topolojilerde kullanılabilir. 30 km’ye kadar mesafeler üzerinden dijital / analog multiplex ve  seri haberleşme için kullanılabilir.

Ethernet / WLAN ve Bluetooth

Muhtemelen en çok talep edilen çözüm Kablosuz Ethernet’tir. Çözümler bluetooth üzerinden Profisafe (Ethernet) içerir. Basit yerel erişim noktası ve müşteri düzenlemeleri vardır. Ayrıca fabrika zemini uygulaması için dolaşım ve küme yönetimi dahil olmak üzere uzun mesafeli WLAN’a sahip olabilirsiniz.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.