Bağlantı blokları fabrika bağlantısında standart hale geldi. Geleneksel paralel kablolama yöntemleri hala kullanılsa da esnek, zaman alıcı ve hataya açık olmaya devam ediyorlar. Pepperl + Fuchs bağlantı blokları, birden fazla cihazın merkezi bir noktaya bağlanmasını sağlar, esneklik sağlar, zaman kazandırır ve kablolama hatalarını azaltır.

IP68 dereceli bağlantı blokları, modern üretim tesislerinin talep ettiği esnekliği ve güvenilirliği sağlar. Hem M8 hem de M12 konnektör portları ile birlikte sunulan Pepperl + Fuchs bağlantı blokları, birden fazla sensör veya aktüatörün PLC‘ye veya kontrol kutusuna yalnızca bir ana kablo ile bağlanmasını sağlar. T ve Y ayırıcılar, iki sinyali bir birleşim bloğu portuna birleştirerek bağlanabilecek sensör sayısını iki katına çıkarır, böylece 16’ya kadar cihazı tek bir bloğa bağlamayı mümkün kılar. Titreşime dayanıklı T ve Y ayırıcı mahfazası, bloğun kendisinin yapısal bütünlüğünü belirtmeden maliyet etkin sinyal döngü oluşturur.

Pepperl + Fuchs bağlantı blokları, esnek yerleştirmeye izin veren ve kurulum süresini azaltan iki vidalı tasarımı sayesinde montajı kolaydır. Sensör güç kaynağına bağlandığında entegre LED’ler yanar ve sensörün işlevselliğini ve makine çalışma durumunu doğrular. Tesisinizin montaj kolaylığı için kalıplı gövde kablolarına, hızlı kablolama için geçmeli bağlantılara veya sonraki kablolama için terminal bölmelerine ihtiyaç duyup duymadığı farklı bağlantı teknolojileri de mevcuttur.

Ayrıca, herhangi bir çevresel etkiye dayanan çok sağlam dış mekan çeşitliliği de mevcuttur.

Tüm üreticilerin sensörlerini ve aktüatörlerini kontrol cihazına bağlamak için bağlantı blokları kullanma zamanı gelmedi mi?

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.