Hızlı görsel incelemede, 2 kablolu bir NAMUR sensör, standart 2 kablolu bir DC sensörle aynı görünür . Ancak bu iki tip sensör arasındaki kablo bağlantılarını karıştırmayın. İçeride, NAMUR sensörleri standart 2 kablolu DC sensörlerden farklı devrelere sahiptir ve özel işlem gerektirmektedir.

Tehlikeli ortamlar için gerekli onaylar nedeniyle, kendinden güvenlikli sensör yapılandırmaları bir NAMUR çıkış sensörü ve kendinden güvenlik bariyeri gerektirir . Bu yapılandırmalar, elektrikli ekipmanın patlamaya neden olmasını önlemek için daha düşük bir akım ve daha düşük voltajda çalışır.

NAMUR çıkış sensörleri için teknik özellikler tipik olarak 8,2 V’ta 5 mA akım iken, standart 2 kablolu DC sensörler 5… 60 V aralığında 100 mA’ya kadar akım seviyelerinde çalışmaktadır. Bir hedef tespit edildiğinde.

Bir PLC tipik olarak bir akım veya voltaj düşüşü tarafından standart bir 2 kablolu DC sensör çıkışını tanır. Bu, NAMUR sensörleri için de geçerlidir, sadece farklı bir akım veya voltaj değerinde. Tipik bir PLC giriş kartı, bir sensöre 8.2 V’da tam olarak 5 mA akım sağlayacak şekilde derecelendirilmez, bu yüzden bir NAMUR sensörünün her zaman bir iç güvenlik bariyerine bağlanması gerekir . Bariyer sensöre doğru gücü sağlar ve PLC giriş kartına doğru sinyali verir. 5… 60 VDC arasında 100 mA akım ile bir NAMUR sensörünün beslenmesi devresini kızartır.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.